Vyberte možnost Stránka

Módní poslání pro rok 2015

Módní poslání pro rok 2015
Rate this post
!AdSense – before contentČemu se vyhnout a co naopak dodržovat? Přečtěte si módní poslání pro rok 2015!

Následující seznam není příkladem odborných rad, ale obecně známých doporučení, které vám pomohou být stylový a in, za každé situace a po celý rok!

Obsah článku

Módní poslání pro muže

Investujte do sebe!

Pořizujte si toho méně, ale ve skutečné kvalitě! Nebo jste tak bohatí, abyste si mohli kupovat levné věci? Buďte snobem a ušetříte!

Nikdy nenoste jednu košili dva dny po sobě!

Jste single a nemáte, kdo by vám pravidelně pral a žehlil? Ani to není omluva pro to, nosit jednu košili dva dny po sobě. To samé platí také pro triko nošené pod košilí. Především oblasti manžet a límce jsou namáhané nejvíce! Nechoďte ve špinavé košili ani v případě nejvyšší nouze, raději zvolte jiný outfit!

Mějte vždy po ruce sluneční brýle!

Nejen, že jde o stylový doplněk, který se hodí ke každému oblečení, ale také zakryje stopy únavy po vydařené párty, která se protáhla až do ranních hodin. Myslete však na to, že brýle patří na oči, tedy ne do výstřihu nebo na čelo.

Buďte samostatní!

Pokud nejste pod věkovou hranicí 15 let, pak zvládnete nákupy jistě sami, bez doprovodu své matky! Samostatnost platí také pro vázání kravaty nebo motýlka. Také složení kapesníčku do saka patří mezi dovednosti, které se vám budou hodit, teď i v budoucnu!

Základní barvy v šatníku

Nakupujte tak, aby se vám pořízené kousky dobře kombinovali i nosily. Vždy se bude lépe nosit černá, modrá nebo béžová než svítivě zelená, tyrkysová a žlutá.

Mějte svůj styl a věřte mu!

Oblékejte se podle svého stylu. Módou si nenechte nic diktovat, trendy mohou váš šatník ozvláštnit, nikoliv však zcela změnit. Najděte si svůj zdroj inspirace, může jít o konkrétní osobu, časové období nebo cokoliv jiného. Vytvořte si tak vlastní styl, který bude pro vás přirozený a dobře nositelný.  Samozřejmostí je volba správné velikosti a střihu, a to u čehokoliv, bot, kalhot i sak.

Mít svůj rozkrok v utajení!

Nesnažte se kopírovat Justina Biebera a mějte kalhoty tam, kde mají být, pas v pase a rozkrok na rozkroku. Nikdo nepotřebuje vidět vaše spodní prádlo, ani to značkové a luxusní!

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.