Vyberte možnost Stránka

Stylově lze vypadat i v montérkách

Stylově lze vypadat i v montérkách
Rate this post

Nezáleží na tom, jestli je potřebujeme do práce, pro své hobby, nebo na práci kolem domu a na zahradě. Vždy v nich můžeme být styloví. Montérky totiž vůbec nemusí vypadat špatně.

Máte problém s montérkami? Tak to jste jenom zatím nenašli ty správné

Kdo kamarádí s módou, měl dříve s montérkami problém oprávněný. Dnes je však jejich výběr obrovský, mají perfektně padnoucí střihy i zajímavou barevnost. Snadno si je dokonce spletete s outdoor oblečením. K tomu moderní montérky nabízí zajímavé vychytávky. Stylové naopak není kutit v džínsech, v teplácích, nebo sekat zahradu v plavkách. Tak co, dáte šanci moderním montérkám?

Do práce, na doma i do sdílených dílen

Je jedno, jestli nás živí práce, kde se potřebujeme „hodit“ do pracovního, zdali doma kutíme, pracujeme na zahradě, nebo jsme propadli manuální práci a chodíme si něco vyrobit do sdílených dílen. Všechny tyto činnosti potřebují vhodný oděv, jímž jsou jednoznačně montérky. Moderní výběr je skutečně pestrý, s mnoha praktickými vychytávkami v podobě zpevněných částí, kapes i samotného střihu. Někdo z nás nedá dopustit na montérky s laclem, jiní se mu naopak vyhýbáme. Obvykle nám však každý výrobce vychází vstříc, protože stejný model montérek se často nabízí v obou střizích. Ty s laclem preferují častěji muži více při těle, ale též ženy. Je to skvělý střih i pro dětské montérky. Ano, dětské! Takže pokud jste do společného hobby zatáhl i své děti, montérky si můžete pořídit společně. Partnerka bude určitě ráda, že se dítě nevrací umazané nevypratelnou barvou, lepidlem, či v potrhaném oblečení.

Přizpůsobte výběr montérek počasí

Na léto montérkové kraťasy, na zimu zateplené montérky. Zbytek roku klasika. Montérky lze stylově doplnit zajímavými triky, která třeba vtipnými potisky odkážou na vaše hobby. Ve sdílené dílně budete vypadat cool a na zahradě vás to bude motivovat nezanedbávat pravidelné sekání trávníku. K montérkám si pořiďte samozřejmě též stejnou bundu. Mnohdy je k dispozici letní i zateplená verze. Můžete vsadit i na montérkový overal.

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.