Vyberte možnost Stránka

I náhradní díly Zetor koupíte přes internet

I náhradní díly Zetor koupíte přes internet
Rate this post

 

Výrobce traktorů a zemědělské techniky Zetor vznikl krátce po druhé světové válce, přičemž na svém počátku patřil pod československou společnost Zbrojovka Brno. Zetor si na své konto připsal i jedno světové prvenství. Stal se prvním výrobcem, jenž pro traktory navrhl a současně i vyrobil bezpečnostní kabiny.

Zemědělské traktory značky Zetor můžete vidět na silnicích, především však polích, dodnes. Oblíbené jsou nejen v našich končinách, ale významnými odbytišti jsou třeba i Velká Británie, Francie, Irsko či Litva.

Unifikovaná řada UŘ I.

Pod zkratkou UŘ se skrývá slovní spojení „unifikovaná řada“. S první unifikovanou řadou společnost přišla v roce 1957, přičemž pracovala na typech 2011, 3011 a 4011. Všechny uvedené modely disponovaly dvou, tří, ale také čtyřválcovými motory. V pozdějších letech docházelo k modernizaci UŘ I., například v letech 1968 až 1969 spatřily světlo světa typy 2511, 3511, 4511 a 5611. O tři roky později nastal druhý proces inovace, ze kterého vzešly typy Z 4712, 5711 a 6711.

Třetí modernizace byla v letech 1977 až 1978 a výsledkem se staly typy 4911, 5911 a 6911. Moderním designem se pak pyšnily typy 5011, 6011, 6045, 7011 a 7045, které vznikly po čtvrtém vylepšování.

Kde koupit náhradní díly na UŘ I.?

Bohužel, ani tak velké stroje, jako jsou zemědělské traktory, nejsou nesmrtelné. Pokud hledáte náhradní díly Zetor, nemusíte hledat nejbližší kamennou prodejnu, protože si je objednáte i přes internet. Stačí se podívat do pestrého produktového portfolia e-shopu Nekvinda-obchod.cz, kde najdete vše od stahovacích pásků přes kabelové spony až po různé druhy těsnění.

Náhradní díly máte rozděleny podle typu traktoru, čímž je nabídka přehledná. Těšit se můžete na atraktivní cenovou politiku. Ceny jsou uvedeny jak v českých korunách, tak i v eurech.

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.