Nový Renault Megane ve vás probudí vášeň

Od dne 30.4.2017
megane-renault

Dynamické a smyslné tvary nového Renaultu Megane zaujmou nejednoho řidiče. Výrazný styl okouzlí opravdu na první pohled a pozitivní dojem se ještě prohloubí, když nahlédnete dovnitř. Harmonický a prostorný interiér nabízí skutečný komfort a zpříjemní zážitek z jízdy.

Ne, tohle nejsou řeči z prodejní brožurky, to je realita.

S Renaultem Megane se vám podaří vystoupit z řady. Má výrazně tvarované zadní blatníky, impozantní čelní masku, vyrýsované křivky a výrazná LED světla. Imponujícím stylem jsou vyvedeny i disky. Renault s tímto modelem rozhodně nezklame milovníky sportovního designu, kteří si zároveň potrpí na eleganci. Megane totiž kombinuje právě tyto dva styly.

Megane je k dispozici s 5 benzinovými a 5 naftovými motory s manuální nebo automatickou převodovkou, takže si vybere opravdu každý. Jezdí jako drak, jak se na sportovní auto sluší, nicméně mnohem zajímavější jsou další speciální technologie.

Nabitý špičkovými technologiemi

Interiér Megane připomíná kokpit pilota, je nabitý technologiemi a na palubní desce na vás čeká dokonalý multimediální systém s dotykovým displejem. Díky systému MULTI-SENSE je možné si vybrat z pěti jízdních režimů, které ovlivňují například zvuk motoru, osvětlení interiéru, masáže sedadla řidiče, odezvu motoru apod. Za zmínku stojí určitě i hudební systém Bose®, auto je vybaveno centrálním reproduktorem, osmi repráčky po stranách a subwooferem v zavazadlovém prostoru.

renault-lff-ph1-reveal-preview-video-001.jpg.ximg.l_12_m.smart

A kdo se bojí parkovat? S Easy Park Assist je to hračka. Stačí zvolit typ parkování (kolmé, podélné, šikmé) a vůz vám na displeji přímo ukazuje, co máte dělat. Je vybaven parkovacími senzory a zadní parkovací kamerou, společnými silami zaparkovat určitě zvládnete.

Více informací o použitých technologiích najdete přímo na http://www.rpz.cz/renault/nove-vozy/osobni-vozy/megane/novy-megane/.

Nastupte si a nechte se hýčkat

renault-megane

Zaujal vás nový Renault Megane? Na nic nečekejte a objednejte si testovací jízdu na www.rpz.cz. Budete překvapení, jak se Renaultu tenhle nový kousek povedl.

 

Sledujte nás na Facebooku!

Powered by WordPress Popup