Vyberte možnost Stránka

Osedlejte skútr a staňte se pány města. Anebo se vydejte ještě dál…

Osedlejte skútr a staňte se pány města. Anebo se vydejte ještě dál…
Rate this post
!AdSense – before contentMají je i známé osobnosti a rozhodně se za ně nestydí. Představují odpověď na otázku komplikované dopravní situace ve větších městech. O čem je řeč? O skútrech, kterých na českých cestách každoročně přibývá.

Pokud vás už nebaví ztrácet čas a utrácet spoustu peněz za pohonné hmoty, měli byste pořízení stylového jednostopého vozidla zvážit. V případě modelů značky Kentoya budete mít jistotu, že se po vás budou ostatní ohlížet.

Potřebujete ho, ale možná o tom ještě nevíte

Skútr je skvělý společník do města i mimo něj. Řízení si osvojíte během několika prvních kilometrů a pak už si jen budete užívat bezstarostnou jízdu. Bez zbytečného zdržování se proklestíte dopravní špičkou a zaparkujete i tam, kde by se nevešel ani Smart. „Mašina“ si za parádní svezení řekne jen o pár litrů benzínu – spotřeba se pohybuje kolem tří litrů na sto kilometrů. Jezdit lze do doby, než napadne první sníh, takže téměř celoročně.

muzskystyl.cz_kentoya_01

Městský skútr Kentoya – model VIRON 125 4T

Vyberte si správný model a zažijte jízdu svého života

Chcete-li si jízdu na skútru užívat plnými doušky, měli byste pečlivě zvážit, ve které kategorii zalovíte. Pro každodenní přesuny napříč městem jsou ideální městské skútry (např. model Viron 125 4T), pro cestování na delší vzdálenosti pak cestovní skútry. A najde se i něco pro milovníky nevšedních zážitků mimo zpevněné komunikace – s off road skútry (např. model Hammer 125 4T) je legrace především v lehčím terénu.

muzskystyl.cz_kentoya_02

Off Road skútr Kentoya – model HAMMER 125 4T

A proč byste se měli poohlédnout u autorizovaných prodejců značky Kentoya? Důvodů je hned několik. Výrobce působí na našem trhu již přes 20 let a nabízí cenově dostupné modely nabité moderní technikou.

Skútry jsou k mání také na splátky bez navýšení a s nulovou akontací. Všechny modely i náhradní díly jsou skladem a na motor získáte prodlouženou záruku na tři roky. Vaše jízda začne na www.kentoya.cz!

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.