Vyberte možnost Stránka

GPS monitoring jako nástroj řízení

GPS monitoring jako nástroj řízení
Rate this post

Představujeme vám revoluční přenosnou GPS jednotku s integrovaným generátorem knihy jízd, která poskytuje moderní a efektivní způsob evidence tankování a propojení s databází firem. Toto inovativní zařízení přináší mnoho funkcí a výhod, které zjednodušují správu vozového parku a optimalizují podnikové procesy.

Hlavní výhody:

  • možnost konsolidovat informace o výkonu vozidla (ujeté km), spotřeba, využití doby řízení, průměrná rychlost, odchylky od žádoucího stylu jízdu aj.
  • využití dat pro analýzu provozu a podklady pro operativní a strategická rozhodnutí
  • vyhodnocení výkonu řidičů – styl, ekonomika jízdy, spotřeba aj.
  • sledování polohy vozu, trasy a doby řízení
  • možnosti plánování servisu, tvorba různých reportů např. o tankování
  • zvýšení bezpečnosti např. čidla na otevření nákladového prostoru
  • optimalizace vozového parku a kontrola jízdních řádů

Přenosná GPS jednotka je vybavena pokročilým systémem sledování vozidel, který umožňuje monitorovat polohu a pohyb vozidla v reálném čase. To je zásadní pro správu vozového parku a zajištění bezpečnosti a kontroly nad vozidly. Díky této jednotce můžete sledovat trasu vozidla, časy zastávek, rychlost a další důležité informace.

Generátor knihy jízd je další klíčovou funkcí této přenosné GPS jednotky. Automaticky vytváří a ukládá přesnou knihu jízd pro každé vozidlo, což výrazně usnadňuje administrativu spojenou s evidencí kilometrů a pracovní doby řidičů. Tato funkce přináší úsporu času a eliminuje manuální záznamy, snižuje chybovost a zlepšuje aktivitu.

Další důležitou výhodou je evidence tankování, kterou tato GPS jednotka nabízí. Přesné zaznamenávání spotřeby paliva a tankování umožňuje sledovat náklady na provoz vozidla a optimalizovat spotřebu paliva. Tímto způsobem můžete identifikovat potenciální úspory a snížit náklady spojené s provozem vozového parku.

Největší přidanou hodnotou této přenosné GPS jednotky je propojení s databází firemTo umožňuje synchronizaci dat o vozidlech, řidičích a evidenci tankování s firemním systémem. Tím se usnadňuje správa a analýza dat a poskytuje kompletní přehled o vozovém parku a jeho provozu. Díky této integraci lze lépe plánovat údržbu, optimalizovat trasy a zvyšovat efektivitu celého podniku.

Přenosná GPS jednotka s generátorem knihy jízd, evidencí tankování a propojením s databází firem je nepostradatelným nástrojem pro moderní správu vozového parku. S jejími funkcemi a výhodami získáváte kompletní kontrolu nad vozidly, snižujete náklady, optimalizujete podnikové procesy a zvyšujete efektivitu. Investujete do inovace a staňte se lídrem ve správě vozového parku díky naší přenosné GPS jednotce.

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.