Vyberte možnost Stránka

Jak nejlépe chránit své auto?

Jak nejlépe chránit své auto?
Rate this post
!AdSense – before contentTo, že chráníme naše zdraví, nebo zdravé naší rodiny, je samozřejmostí. Stejně tak by mělo být naprostou samozřejmostí chránit také náš majetek. Tedy naše auto.

Ideální je využít kombinaci dvou pojistek. Jednou z nich je povinné ručení, které se v rámci různého připojištění může skutečně zaměřovat i na naše auto. Ideálním příkladem je třeba střet se zvěří, nebo poškození čelního skla. Tou druhou pojistkou, která auto chrání komplexně, je havarijní pojištění. To ochrání hlavně při nehodách, ale stejně tak může pomoci v případě řádění vandalů, nebo pokud je auto kompletně ukradeno. I to se řeší jako klasická pojistná událost.

 

Nedávejte zlodějům šanci

A pokud mluvíme o možnosti toho, že by snad auto mohlo být ukradeno, je třeba vědět, že tuto variantu lze logicky výrazně minimalizovat. A to tak, že svůj vůz nebudeme mít umístěný venku před domem, ale naopak že ho schováme. A to kam jinam, než do naší garáže, která může být jak součástí našeho domu, tak může být samostatné.

Co je nezbytnou součástí, to jsou garážová vrata sekční. Ta by měla splňovat hlavně požadavky na celkovou kvalitu a dlouhou životnost. Při výběru je ale dobré zaměřit se také na izolační, nebo bezpečnostní vlastnosti.

I ty mohou poškození našeho vozu velmi snadným způsobem zamezit.

 

I ochranné prvky vozu mohou pomoci

Není to jenom pojistka nebo kvalitní garáž, ale je to i samotný vůz, který může mít několik funkcí, které jsou těmi bezpečnostními a tak zamezí třeba i riziku případné nehody. A co je ideálním příkladem takového vozu? Zcela určitě nový Superb 2015. Jakmile sjede z výrobních linek, zcela určitě bude tím vozem, který nadchne to nejnáročnější publikum, které touží po dokonale vypadajícím manažerském voze, který samozřejmě umí zajistit i dokonalý pocit bezpečí při každé jízdě. Ostatně to jasně potvrzují i četné odborné recenze.

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.