Vyberte možnost Stránka

Jak poznat, že máte tu nejlepší partnerku? Bude vás podporovat ve sledování MS v hokeji 2015!

Jak poznat, že máte tu nejlepší partnerku? Bude vás podporovat ve sledování MS v hokeji 2015!
Rate this post

Sportovní válka na ledu MS v hokeji 2015 začne 1. května, budete moct fandit doma, nebo vás vaše holka vyžene do hospody?

Jste fanouškem sportu a ledního hokeje především? Pak vás v květnu čeká náročné období! Práce musí jít stranou, od prvního se stanete skalním fanouškem, který má své poslání! Dotlačit, spolu se svými kamarády, skrz televizní obrazovku český tým až do samotného finále.

Ovšem pro tento náročný úkol nemá většina žen příliš pochopení. Jak poznáte, že ta vaše vám ve fandění bránit nebude?

 

Obsah článku

Dokonalá žena? Fanynka hokeje!

Uvolní televizi a gauč

I přes to, že jí asi po dvacátý opakují seriál Sex ve městě a ona ještě neviděla pátý díl první série, ráda vám bez řečí předá televizní ovladač spolu s místem na gauči.

Připraví občerstvení pro vás i kámoše

I když hokej nijak neprožívá, nakoupí a připraví k vašemu fandění vše potřebné. Protože ví, že fanoušek bez piva je jako hráč bez puku, nakoupí basy dvanácky s předstihem a nezapomene ani na brambůrky. Skutečně dokonalá partnerka pak neváhá celý zápas prostát u plotny a dodávat celému vašemu fandícímu týmu čerstvě usmažené cibulové kroužky.

Naučí se pravidla hry i jména hráčů

Dokonalá partnerka prostě ví, že hokej není žádné krasobruslení a zná jeho pravidla. Neptá se, co je off-side, a kdo je ten “velikej v brance“. Má prostě přehled o hře i hráčích.

Ví, kdy hraje český tým

Ví přesně, kdy hrají naši hokejisté. Má nastudovaný celý program MS v hokeji 2015 a podle toho si také upravuje svůj program. Nebude si tedy zvát domů uječené kamarádky ani si nebude lakovat nehty před začátkem zápasu.

Podporuje ve fandění

Když už nefandí s vámi, tak vám alespoň ve vítězném pokřiku nebrání. Pokud sedí vedle vás, nezapomene na uznalé poplácání po zádech po každé dobré střele na branku.

Chápe váš smutek

V případě prohry bude chápat váš smutek a rozmrzelost.

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!