Vyberte možnost Stránka

Jak vybrat rc tank?

Jak vybrat rc tank?
Rate this post
!AdSense – before contentJak vybrat rc tank? Poradíme, který model rc tanku bude pro vás ten nejlepší!

Chcete se stát vojákem na bitevním poli? Není nic jednoduššího, než si pořídit vytuněný rc tank na dálkové ovládání a bitva může začít!

Chcete si svou tankovou bitvu užít a hlavně vyhrát? Zlikvidujte své protivníky pomocí toho správného tanku. Který model rc tanku vás dovede k vítězství?

Dáme vám tipy na nejoblíbenější rc modely tanků!

 

Obsah článku

Rc tanky

Rc tank není jen kulisa pro dětskou hru na vojáčky, je to model, který vás přivede do světa válečných konfliktů, bojové strategie, do světa zásahů a vítězství. Chcete v bitevní vřavě obstát, chcete začít opojný pocit z dobře mířené rány? Pak je třeba do hry vstoupit s tankovým vozidlem, který bude budit respekt a získávat jednu výhru za druhou.

Výběr tankového vozidla

Je jen na vás, s jakým vybavením hodláte do boje jít. V nabídce jsou rc tanky, které střílejí airsoftové kuličky, mají kovové pásy, převodovku a vypouštějí kouř. Oblíbené jsou i infra tanky, které bojují infra paprsky, které po zásahu ubírají životy.

Objednejte si rc model tanku a zažijte bojový adrenalin v bezpečí svého domova. 

 

TOP 5 nejoblíbenějších cenově dostupných modelů

Z nepřeberného množství jsme vybrali pět nejlepších modelů rc tanků.

1. RC tank Challenger 

Téměř nezničitelný model rc tanku zvládne každý náročný terén, zdolá bláto, vodu nebo sníh. Má voděodolnou pohonnou jednotku, baterii i podvozek.

tank-obojzivelny

Obojživelný RC tank Challenger – Velkymodelar.cz, cena 999,-

 

2. RC 1:24 M1A2 ABRAMS

Bitevní tank je dokonalou kopií opravdového tanku. Stroj se zvládá pohybovat do všech směrů, otáčet věží a střílet kuličky až do dálky 25 metrů!

Tank M1A2 ABRAMS – Velkymodelar.cz, cena 1 399,-

 

3. RC Torro U.S. M26 Pershing

Tento model simuluje funkce skutečného tanku, zvukové efekty (motor, střelba) a světelné efekty (LED). Tank má bojový infračervený systém pro individuální i týmový boj.

tank-torro

Torro U.S. M26 Pershing – Velkymodelar.cz, cena 2 499,-

 

4. RC Snow Leopard

Polomaketa amerického bojového tanku M26 z konce 2. světové války. Model má elektrický pohon, funkčním air-soft kanon a automatickým nabíjením.

RC TANK 1:16 Snow Leopard (kouř, zvuk) – Velkymodelar.cz, cena 2 590,-

 

5. RC German King Tiger

Model disponuje funkčním air-soft kanónem s dostřelem 25 metrů. Tank je vybavený zvukovým modulem motoru, střelby a kouřovým generátorem.

tank-german-king-tiger

RC tank German King Tiger (Porsche věž), airsoft, zvuk, kouř – Velkymodelar.cz, cena 3 390,-

Všechny modely rc tanků najdete ve specializovaném e-shopu velkymodelar.cz!

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.