Vyberte možnost Stránka

Kuchyňské utěrky v designu sushi dostanou každou návštěvu!

Kuchyňské utěrky v designu sushi dostanou každou návštěvu!
Rate this post
!AdSense – before contentMáte rádi kreativně vybavený interiér? Pak vás tyto kuchyňské ručníky nadchnou, zamotané totiž vypadají jako sushi!

Pokud jste milovníkem tradičního japonského pokrmu, design kuchyňských utěrek vás nadchne. V případě, že se sushi obloukem vyhýbáte, i tak vás moderní vzhled utěrek bude bavit.

Někdo sushi miluje, jinému se z něj dělá nevolno, každý se však rád na úhledně zabalené rolky podívá. Proč si tedy zábavné utěrky nepořídit?

 

Originální designér Jenny Pokryvailo

Sushi kuchyňské utěrky jsou z dílny Jenny Pokryvailo, který rád mění obyčejné věci v nápadité doplňky domova.

Sushi vzhledu docílíte jen pokud utěrky správně zamotáte. Stejně tak, jako u “normálního“ sushi, i zde je přesný návod na zamotání.

sushi-rucnik-1

Jak zabalit MAKI sushi?

sushi-rucnik-2

Jak se vám originální vzhled líbí? 

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.