Vyberte možnost Stránka

Jak ušetřit na povinném ručení a využít zbylé peníze třeba na cestování? Poradíme

Jak ušetřit na povinném ručení a využít zbylé peníze třeba na cestování? Poradíme
Rate this post
!AdSense – before contentPlatit povinné ručení musí ze zákona každý majitel auta. Zákon však neříká nic o tom, že musíte platit to nejdražší povinné ručení!

Poradíme, jak nějakou tu korunu ušetřit a využít ji mnohem příjemněji – třeba na vysněnou cestu po Evropě!

Všechny pojišťovny se snaží na svou stranu nalákat co nejvíce klientů. Proto se rozhodně vyplatí sledovat aktuální dění a nabídky, nikdy totiž nevíte, kdy narazíte na ještě výhodnější produkt!

Zdá se vám, že platíte za povinné ručení příliš mnoho? Zjistěte si online, jak moc je váš produkt výhodný – povinné ručení srovnání.

Ach, ty internety!

Patříte k těm, kteří se s internetem příliš nekamarádí? Nevadí, srovnání povinného ručení zvládnete rychleji, než si myslíte. Je to vážně snadné! Abyste si spočetli, kolik byste mohli v nejlepším možném případě za povinné ručení platit, stačí, když vyplníte krátký formulář. K tomu si připravte technický průkaz vozidla, následně vyplníte pár potřebných údajů a během chvilky budete vědět, na čem jste.

povinne-ruceni-03

Příliš drahé povinné ručení vám “ničí“ život? Začněte platit jen tolik, kolik opravdu musíte. Více na povinné ručení kalkulačka

Ušetřené tisíce korun vám nabídnout nové cestovatelské možnosti!

Povinné ručení platíte, ale díky jeho výši se vzmůžete akorát tak na cestu do práce a zpět domů? Díky změně pojišťovny můžete ušetřit tisíce korun ročně a tato suma může být ještě vyšší, zvláště pokud máte aut v rodině více, nebo vám v garáži stojí kromě nadupaného plechového miláčka ještě mašina na dvou kolech.

Tip redakce! V případě, že na trhu najdete výhodnější finanční produkt, je vhodný čas k tomu, informovat o tom svou stávající pojišťovnu, u níž máte povinné ručení sjednané. Chtějte finanční úlevy a benefity, jaké poskytuje konkurence. (Nevíte-li, jak si na tom vaše pojišťovna stojí, srovnávač TopSrovnání.cz vám to prozradí.)

povinne-ruceni-02

TopSrovnání.cz vám pomůže ušetřit na vaše cestovatelské sny. 

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.