Vyberte možnost Stránka

Kde zjistit něco o tématech, o kterých se s přáteli stydíte mluvit?

Kde zjistit něco o tématech, o kterých se s přáteli stydíte mluvit?
Rate this post

Ne každý chlap je postelový král, který je připraven k akci vždy, všude a za každých okolností. Mnohdy se muž dokáže dostat do situace, v níž je nesvůj, neví, jak se zachovat a co dělat.

Naštěstí existuje místo, kde se můžete dozvědět vše o sexu a zkušenostech ostatních (chlapů)

Problémy v sexu byly, jsou a pravděpodobně budou trápit i další generace mužů. Některé jsou závažnější, jiné za ty nervy v posteli nestojí. Ať už vás trápí třeba předčasná ejakulace, nebo řešíte nějakou “banalitu“, oceníte portál, kde si budete moci zjistit potřebné informace bez rozpaků a studu.

Nejste sám, každého muže něco trápí, zajímá a něco potřebuje nutně zjistit. Bohužel ne na všechno se dá zeptat svého kamaráda nebo kolegy v práci. 

Obsah článku

Postelové problémy mužů

Chlapské postelové problémy se dají rozdělit do dvou skupin:

  • ty, jež přímo ovlivňují orgasmus sexuální partnerky
  • ty, jež ovlivňují sexuální prožitek pouze muže

Asi budete souhlasit s tím, že žádného muže nenechá chladným problém, díky němuž se nedaří dovést svou sexuální partnerku ke kvalitnímu (snad i několikanásobnému) vyvrcholení.

“Na tom, jak správně dokážete uspokojit ženu, stojí vaše postelová čest!“

Co se týká otázky uspokojení ženy, dá se to řešit vzájemnou spoluprací obou partnerů a hledáním toho nejlepšího způsobu sexování.

Půjde to nebo nepůjde?

Většina mužů nejčastěji řeší obtíže se svou erekcí nebo ejakulací. Oba problémy mohou značně zkomplikovat shánění sexuální partnerky i její uspokojení. Pakliže je zrovna oblast erekce a ejakulace ožehavé téma, máme pro vás hned několik dobrých zpráv!

1) Trpí tím mnoho mužů mladšího i staršího věku. Tito muži se za své obtíže stydí stejně jako vy, ale uvolněné prostředí erotického obchodu sexshopp.cz nabízí možnost vypsání se z problému a možná nalezení jeho řešení.

2) Většina žen dosáhne vyvrcholení mnohem snáze především orálním sexem než klasickou souloží. Tudíž víte, co můžete pilovat a v posteli jako alternativu nabídnout…

3) Díky zkušenostem ostatních mužů můžete v kategorii příběhy zákazníků získat cenné informace, jenž povedou ke zlepšení vašeho sexuálního života a zvýšení sebevědomí.

erekce-zkusenosti-zakazniku

Příběhy v sekci příběhy zákazníků jsou opravdové, reálné zkušenosti. Každý muž tam může načerpat spoustu informací a zkušeností ohledně sexuálního života ostatních Čechů a Češek. Foto: sexshopp.cz

“Půjde to nebo nepůjde? A když půjde, bude jí to stačit?“

Dozvědět se více o ženách

Ovšem postelové trapasy se netýkají pouze nedostatečné erekce či předčasné ejakulace, i ženy dokáží způsobit trapné chvilky, během kterých chlap neví, kam s očima. Příkladem je třeba velká produkce lubrikační tekutiny u ženy, potřeba nějaké erotické pomůcky, nebo čvachtavé zvuky vagíny.

Ze zkušeností ostatních mužů a žen můžete snadno vyčíst, co v různých situacích dělat. Tak například:

1) Příliš vlhká vagína může způsobit nedostatečnou stimulaci. Díky tipu anonymního zákazníka obchodu sexshopp.cz přitom stačí, aby se partnerka dostala do polohy, v níž má nohy blíže u sebe, tím pádem je sevřenější a také lépe připravená na stimulování.

2) Zvláštní zvuky při sexu dokáží zkazit žhavou atmosféru. Pochva ženy dokáže někdy vydat opravdu divné zvuky. Viníkem je stlačování “plynů a tekutin“ ve vagíně. Janku její vagína v tomto směru hodně trápila, až nakonec vymyslela, co dělat. Se svými milostnými partnery sexuje hlavně ve své koupelně, při tekoucí vodě. Do sprchy si pořídila speciální držadlo zabraňující pádu a hlasité čvachtání vagíny už není problémem, není totiž vůbec slyšet.

3) Když ženě nestačí váš penis… Moderní ženy přišly na chuť erotickým hračkám. To, že má vaše přítelkyně v šuplíku nějakého vibrujícího pomocníka neznamená, že vy v posteli nebodujete. Zákazník obchodu sexshopp.cz vypráví, že jeho manželka dokázala díky své nové hračce lépe pochopit svou sexuální citlivost a našla i optimální úhel a způsob dráždění.

Nemáte-li zkušenosti v sexu, stačí si pročíst zážitky jiných! 

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!