Vyberte možnost Stránka

Když sex zavání nudou, zpříjemněte si ho něčím novým!

Když sex zavání nudou, zpříjemněte si ho něčím novým!
5/5 - (2 votes)

Postelové radovánky by měly všechny zúčastněné naplňovat pozitivní energií. Jenomže když se z milování stane rutina, do které se nikdo zvlášť nehrne, je na čase pozměnit pravidla a vytáhnout nějaké ty trumfy. Pokud se váš sexuální život potácí od desíti k pěti, vyzkoušejte některé z následujících tipů – garantujeme vám, že se do vaší ložnice opět vrátí vášeň.

Obsah článku

Více si povídejte

Intimita není jenom sex. Většina mužů si to bohužel myslí, a tak se stává, že jdou okamžitě „na věc“. Kdybyste však společné chvilky okořenili špetkou souznění a komunikace, znásobíte tím své milostné pocity, a v konečném důsledku i prožitek při milování. Popovídejte si se svou láskou třeba u sklenice dobrého vína – ve fyzickém spojení, které bude následovat, okamžitě poznáte ohromný rozdíl.

Povoleno je všechno

Žádná odborná příručka, která by striktně určovala pravidla postelových hrátek, neexistuje. Při milování má totiž zelenou vše, co se líbí oběma partnerům. Je proto důležité hovořit o svých touhách a zároveň vymezit hranice. Nikdy druhému nedělejte něco, co podstupovat nechce, a stejným způsobem chraňte sebe.

Nebraňte se neznámým zážitkům

Stereotyp je zabijákem sexu, a proto byste měli (alespoň) čas od času přijít s něčím novým. Zřejmě nejjednodušším řešením jsou erotické pomůcky. Sortiment je tak široký, že je velmi nepravděpodobné, abyste v něm nenašli pár kousků, které vás na první pohled zaujmou. Začněte třeba klasikou v podobě vibrátoru či dilda a postupem času přejděte na další hračky. Muži nedají dopustit na masturbátory a vibrační vagíny.

Dejte si na pár dní stopku

Pokud se v poslední době milujete spíše z povinnosti, domluvte se s partnerem na krátké pauze. Když si sex na pár dní zakážete, budete po něm prahnout o to více. Důležité je vytrvat, i kdybyste dostali na mazlení chuť ještě před smluveným termínem.

O autorovi

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!