Vyberte možnost Stránka

Naprogramujte se k vyšší osobní výkonnosti skrze NLP!

Naprogramujte se k vyšší osobní výkonnosti skrze NLP!
5/5 - (1 vote)

 

Jste přesvědčeni, že jste pro to udělali co jste mohli, ale v skrytu duše cítíte, že to stále není ono? Že máte navíc, ale nedokážete najít tu správnou cestu, která by vás zavedla k cíli?

Jste učitelé a vaši žáci mají, bohužel, převahu? Na to, abyste je zvládli, není dnes potřeba už „jen“ vzdělání, ale především značná dávka porozumění psychologie, osobní výkonnost, rychlá analýza a jasné rozhodování v každém okamžiku. Jste manažer, personalista, kouč a bytostně toužíte po tom, aby vás lidé respektovali a byli jste dostatečně přesvědčiví? Chcete si umět poradit v každé situaci natolik, abyste o sobě a svém rozhodnutí už nikdy nepochybovali?

Jak být úspěšnější a stabilnější?

O problémech je nutno mluvit, „vytáhnout“ je na světlo. Předtím ale musíte sebrat odvahu, a k tomu vám mohou dopomoci skvělé mezinárodně certifikované a akreditované NLP kurzy! Jsou založeny, krom jiného, i na vědeckých poznatcích z neurovědy a psychologie. Naučíte se techniku Walta Disneyho, jak si poradit s nepředvídanou situací. Vaší součástí se stane metoda P.O.K.L.A.D., kdy si nastavíte své cíle a nové myšlení tak, abyste s nimi byli v harmonii. Uchopíte do rukou pomyslné kladivo na vnitřní konflikty a začnete je konečně řešit, a ne je stále zatlačovat do svého nitra.

Kurz NLP vás naučí vnímat své podvědomí

Lidé, kteří těmito tvořivými kurzy NLP prošli, zjistili, že dokázali to, o čem mnohdy dlouhá léta jen snili. Někteří dokonce ani nevěděli, a už vůbec nevěřili, že mohou vnímat své podvědomí, kde jsou zasuté staré nepotřebné informace, jež vypluly na světlo světa vždy, když je nejméně potřebovali. Ale nedokázali se těchto nežádoucích ničivých informací zbavit.

Pomohlo jim až NLP – neurolingvistické programování, kdy ovládli „jazyk mysli“, poznali emocionální vyrovnanost, osvobodili se od vnitřních nežádoucích limitů a dali svému životu nový rozměr! Stejně tak jako známá světová esa např. Bill Gates, Radek Karban, Andre Agassi, Rowlingová, Serena Williams a další.

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.