Vyberte možnost Stránka

Jak by měla vypadat správná pánská jízda?

Jak by měla vypadat správná pánská jízda?
Rate this post

Každý muž potřebuje jednou za čas vyrazit se svými přáteli na pánskou jízdu! Pokud se i vy chystáte na večer strávený s kamarády, pak vás bude určitě zajímat, jak si tento večer užít co nejlépe!

Pánská jízda je doslova magické označení pro večer, během něhož každý muž vypustí myšlenky na svou rodinu či přítelkyni, jde o čas plný pánských řečí a radovánek. Zjistěte, co by nemělo v programu pánské jízdy chybět!

 

Obsah článku

Pánská jízda, na kterou jen tak nezapomenete!

Pánské jízdy se mohou lišit podle toho, jací muži tuto akci pořádají. Přesto se však najdou společné rysy, které spojují všechny čistě pánské večery.

 

Alkohol

Pánská jízda bez alkoholu? To by snad ani nešlo o pánskou jízdu! Požívání alkoholu navozuje pocit svobody, uvolňuje to zábrany. Muži díky alkoholu vypustí své starosti z práce a nechají se unášet euforií.

 

Svoboda

Pocit svobody je jednou z věcí, proč se vůbec pánské večery pořádají. Ve společnosti svých přátel a kamarádů mohou probírat vše bez obalu, nemusí nic vysvětlovat, mohou také například jen tak sedět a popíjet svůj oblíbený drink.

 

Dobrodružství

Většina žen si myslí, že jejich partner ještě před pánskou akcí na internetu vyhledává pojmy typu Privat Praha nebo Escort Praha. V některých případech to tak skutečně je, ale mnohdy nechávají muži svým večerům volný průběh.  Spíše totiž touží po neočekávaném dobrodružství.

 

Zábava

Zábava pánské jízdy by se dala popsat velice jednoduše. Nejdříve návštěva oblíbeného baru, kde si člověk pokecá, něco popije a naladí se na další zábavu. Kterou je pařba na diskotéce, kde se každý muž pokochá pohledem na mladé ‘’masíčko’’ kroutící se do rytmů taneční hudby. Nakonec se jde do nightclubu na striptýz. Tento program je ověřený již po generace, není se proto čemu divit, že jej muži stále opakují.

 

Nezávazný sex

Svobodní pánové si také večer zpestří nezávazným sexem, který si nejčastěji obstarají v privátu. Privaty Praha jsou nejoblíbenějším bodem programu pánských jízd. právě zde totiž svobodní muži získají novou dávku sebevědomí, tělesného uspokojení a pocitu, jak jsou žádaní a atraktivní.


Jak vypadají vaše pánské jízdy?

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!