Select Page

Trápí vás mizerné výkony v posteli? Zkuste zelenou viagru

Trápí vás mizerné výkony v posteli? Zkuste zelenou viagru
Trápí vás mizerné výkony v posteli? Zkuste zelenou viagru
Hodnocení

Porucha erekce je čím dál častější problém českých mužů. Ovšem jen málokterý to přizná. Vy jste samozřejmě stále alfa samec, ale možná by zelenou viagru ocenil ”váš kamarád”. Čtěte, jak zlepšit své výkony v posteli bez pilulek!

Zaručených prostředků pro zvýšení sex-apetitu je na trhu spousta. Existuje však i jiná možnost, než sáhnout po pilulce. Kýženého efektu lze dosáhnout i přírodní cestou.

Zelenou viagru používali naši předkové, tak proč by nepomohla vám? 

Kotvičník zemní

V podstatě nejde o žádnou závratnou novinku, ale staletími prověřenou bylinu, která má obdivuhodné účinky na životní elán každého muže. Dle dlouhodobého zkoumání této bylinky, je kotvičník skvělým pomocníkem, který zajistí zvýšení pánské vitality.

Zlepšuje plodnost (dozrávání spermií) a zvyšuje mužskou sexuální touhu, takže se budete cítit opět na dvacet. 

Není divu, že kotvičník zemní je považován za zelenou viagru. Přírodní afrodiziakum vás při dlouhodobém užívání ”nabuší” testosteronem!

Borec budete i mimo ložnici!

Jakmile si napravíte svou postelovou reputaci, zjistíte, že lepších výkonů dosahujete i mimo ložnici. Jelikož bylinka příznivě ovlivňuje i vaší sílu, vytrvalost, vašemu snažení o nárůst svalové hmoty bude přáno.

Měli byste vědět! Anabolické steroidy sice svaly zvětšují, ale mají celou řadu negativních vedlejších účinků. Kotvičník zemní má vedlejší účinky také, ale ty vás příjemně překvapí.

kotvicnik-03

Přírodní prostředek Kotvičník Forte je silným extraktem oblíbené byliny ve formě kapek. Foto: Pinterest | Kotvicnikforte.cz

Co všechno Kotvičník zemní dokáže?

  • Zvyšuje mužské libido a vytrvalost v posteli i gymu.
  • Výrazně zlepšuje prokrvení těla, udržuje krevní tlak ”v normálu” a snižuje cholesterol.
  • Léčí onemocnění ledvin, močových cest a prostaty.

Kde si přírodní produkt můžete objednat?

Pokud chcete pocítit silné afrodiziakální účinky co nejdříve, objednávejte na Kotvicnikforte.cz

About The Author

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

Mužskýstyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!