Vyberte možnost Stránka

Zimní hubnutí – Zjistěte, proč se v lednu pravděpodobně vysněné postavy nedočkáte?

Zimní hubnutí – Zjistěte, proč se v lednu pravděpodobně vysněné postavy nedočkáte?
Rate this post
!AdSense – before contentČtěte hlavní důvody, proč zima ničí vaše snažení shodit pár kilo nadváhy. Vysvětlíme vám, proč se vám tukový prstenec v oblasti břicha nedaří zhubnout, ani když posilujete “na krev“.

Každý den se potíte v posilovně, ale výsledky jsou téměř nulové? Proč to tak je? 

Pro vysvětlení se poohlédneme v přírodě. Třeba medvědi zimu prospí, proto si na toto období ukládají zásoby. Tukové zásoby, přesněji řečeno. My sice medvědi nejsme, ale i tak si naše těla automaticky obalují tukem více, než v teplých měsících.

Zima nutí více jíst, spát a trávit čas v teple

Stačí, když musíte ráno odhrabávat zasněžené auto a škrabat zamrzlá skla. Představa, že se brodíte ledovým sněhem dobrovolně, je pro vás nemyslitelná. A vyrazit do posilovny se vám chce po práci ještě méně. Tudíž přijdete domů, zabalíte se do deky, ulehnete na gauč a s něčím zajímavým u pusy sledujete “záživný“ televizní program.

Je vůbec možné se donutit k nějaké aktivitě? Možností je sex pod teplou duchnou. Když se budete hodně snažit, vypotíte klidně i celé kilo.  Nebo si pořiďte psa, s ním budete muset chodit ven chtě nechtě. 

Odkliďte sníh, nanoste dřevo. Uděláte tím z nutného užitečné. Takové domácí práce totiž vydají za jeden náročný trénink v gymu.

Večírky, plesy a párty

Se zábavou jde ruku v ruce nezdravé jídlo a spousta alkoholu, které se na vaší vysportované postavě brzo objeví. Co s tím? Zůstat raději doma? Najíst se ještě před odchodem? Stát se abstinentem?

Doma určitě nezůstávejte, ale omezení alkoholu neuškodí. Stejně tak i odchod s plným žaludkem vám zabrání tláskání všech těch dobrot venku.

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.