Vyberte možnost Stránka

Styl na golfu

Styl na golfu
Rate this post
!AdSense – before contentGolf je skvělá možnost relaxu a odpočinku, která je v dnešní době již cenově dostupnou zábavou. Pokud s golfem začínáte, měl byste vědět, co všechno před prvním odpálením potřebujete.

Golf byl po dlouhou dobu aktivita určená pro smetánku, která si mohla tento finančně náročný relax dovolit. V dnešní době je ovšem situace jiná. Z golfu se stala dostupná zábava, které propadlo již mnoho mužů i žen.

Pokud i Vy koketujete s myšlenkou hraní golfu, měl byste si nejdříve ze všeho zjistit pár zásad, bez kterých na golfové hřiště prostě nemůžete.

První věcí je zjištění, zda Vás to skutečně bude bavit. Nemělo by přece význam nakoupit veškerou golfovou výstroj a poté zjistit, že golf není pro Vás to pravé ořechové. Řešením této situace jsou speciální golfové trenažéry. Ty můžete najít v indoorových golfových hřištích, kde mimo golfových trenažérů, můžete hrát golf během zimních měsíců.

golf

Golf mě baví a co dál?

Pokud najdete v golfu zálibu a myslíte si, že ustojíte začátečnické neúspěchy, můžete začít s nákupem golfové výstroje a oblečení. Kromě výstroje zahrnující třeba golf bag, se totiž budete muset vrhnout na nákup oblečení, které splňuje kritéria golfové módy.

Styl na golfovém hřišti

I když se z golfu stala finančně dostupná věc, svůj styl si golf drží stále. Proto je nutné, abyste byl na hřišti i Vy stylový. A co se na golfovém hřišti nosí?

Tričko s límečkem je věcí, které si do nákupního seznamu zařaďte jako první! To je totiž něco jako golfový protokol. Co se týká kalhot, ty byste měl volit s vyšším pasem, a to z důvodu snadného vyndávání míčků z kapes. Boty si pořiďte pohodlné a stabilní, pozor, aby na výběr podrážek. Boty totiž nesmí poškozovat trávník. Dlouho vévodily golfu tlumené barvy, to se ovšem změnilo a dnes už si můžete pořídit kalhoty i celý golfový set v kontrastních provedeních.

hra golf

Dalším důležitým krokem před hrou je zjištění pravidel. Přečtěte si, jak hrát golf.

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.