Vyberte možnost Stránka

Hokejové dresy pro novou sezónu jsou tady

Hokejové dresy pro novou sezónu jsou tady
5/5 - (1 vote)

Díky firmě DDsport je český hokej barevnější a profesionálnější. Již 25 let totiž tato ryze česká firma obléká malé i velké hokejové kluby a týmy do profesionálních dresů. Nyní firma přichází se zbrusu novou kolekcí. Dresy na hokej tak opět obstojí, i pokud jde o trendy v oblasti designu.

Nové dresy na hokej od DDsport

Lásku k hokeji máme jako Češi snad v krvi. Jak se ale přidá dřina tréninků a zápasů, často i ti nejnadějnější poleví. Týmového ducha a motivaci nepomáhá udržovat pouze týmový kouč či trenér, ale i povedené klubové dresy.

Další hokejová sezóna začne co nevidět. Kluby mají už nyní možnost objednávat hokejové dresy z nové kolekce. Ta je designově velice zdařilá. Grafický tým firmy vytvořil moderní dresy připravené pro další branding každého týmu.

Dresy pro každý tým na klíč

Dresy na hokej si lze dále designově přizpůsobovat. Volitelná je libovolná barevnost, dále je tady možnost potisku logy, jménem, číslem, a to vše bez navýšení ceny. Návrh úpravy dresu vám navíc opět na klíč připraví designéři DDsport. Každý je archivován, takže později lze kdykoliv dotisknout další dresy už od jednoho kusu.

Upravovat se však dají dresy na hokej i po funkční stránce. Zvolit si lze materiál, ze kterého jsou vyrobeny. Ten si máte možnost vybrat dokonce na základě zaslaného vzorníku. Dále můžete měnit funkční prvky dresů, konkrétně odvětrávané části. Volíte si jejich provedení i umístění.

Kompletní hokejové sety

Hokejové sety vždy tvoří hokejový dres, návleky na kalhoty a štulpny. Nechat vyrobit si však máte možnost i další doplňky a jiné oblečení v barvách týmu. Například tréninkové oblečení nebo ručníky.

Všechny výrobky jsou z nadstandardně kvalitních funkčních materiálů, které spolu se střihy neomezují při pohybu, dobře odvětrávají a díky tomu poskytují komfort, který zvyšuje výkony hráčů. Navíc jsou použité materiály velice odolné, aby odolaly i u tak náročného sportu, jakým je hokej.

TIP: Nově je v nabídce střihové provedení hokejových dresů Extra Line. DDsport jej doporučuje.

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš pohodlně poslouchat hudbu doma i na cestách? Stylová sluchátka Apple AirPods jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.