Vyberte stránku

Seznamte se s novými fotopastmi značky FOXcam

Seznamte se s novými fotopastmi značky FOXcam

Nedávno se na trhu objevily dvě nové fotopasti od české značky FOXcam. Jejich představení přitom probíhalo na veletrhu Natura Viva, kde jednotlivé modely sklidily mimořádný úspěch. Zajímá vás víc?

FOXcam nabídne silný noční přísvit

První novinku zastupuje model FOXcam 3G, který se pyšní opravdu velmi rychlou dobou spouště 0,25 sekundy, díky čemuž dokáže skvěle zachytit i hodně rychlý děj. Rovněž disponuje silným neviditelným nočním přísvitem, který zvládne prosvítit scénu i na více než 25 metrů. A potěší i možnost našroubovat na stávající objektiv makro čočku, která zprostředkuje velmi zajímavé a detailní snímky i na kratší vzdálenost.

Na první pohled vás jistě zaujme 2,2“ LCD obrazovka, která se nachází v přední části fotopasti. Za zmínku stojí také rychlý 3G modem a podpora přídavného makro objektivu pro focení velmi detailních fotek na krátké vzdálenosti. Pyšní se extrémním dosahem PIR čidla a podporuje lanový zámek na své přední straně.

FOXcam FORESTER vyniká jednoduchým nastavením

Druhý model FOXcam FORESTER symbolizuje ideální fotopast pro uživatele, kteří chtějí přístroj s odesíláním a možností jednoduchého nastavení. Nabízí extrémně silné noční fotografie a plnohodnotnou klávesnici s malou černobílou LCD obrazovkou.

Nastavení fotopasti je přitom opravdu jednoduché. Stačí jen zvolit správné datum a čas, vybrat vhodný režim a prodlevu focení. Snímky je přitom potřeba prohlížet na počítači nebo jiném zařízení.

Velkou výhodu představuje extrémně silný noční přísvit, který rozzáří noční scénu až na vzdálenost 30 metrů.

Pro více informací ze světa fotopastí navštivte web www.eshop-fotopasti.cz.

 

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

Mužskýstyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.