Vyberte možnost Stránka

Kde si nechat opravit porouchaný iPhone?

Kde si nechat opravit porouchaný iPhone?
Rate this post
!AdSense – before contentPřestal vám fungovat iPhone? Pak není jedinou možností koupě nového, ale stačí, když dáte svůj telefon do servisního střediska.

I když panuje názor, že oprava telefonu je často dražší než koupě nového, s klesajícími cenami náhradních dílů je tomu právě naopak. Už se nemusíte bát dát svůj telefon do opravy, servis iPhone je dostupný všem!

 

Servisní centrum ABAX

Po hledání toho pravého servisního střediska najdete služby servisního střediska ABAX, který mezi konkurencí všech servisů vyniká všestranností nabízených oprav a také prozákaznickým přístupem. Díky široké síti poboček po celé České republice, budete mít i vy možnost využití jejich servisu.

 

Starosti nechte na jiných!

Středisko ABAX váš porouchaný iPhone odveze, opraví a opravené přiveze zpět. Je to tak jednoduché! Servisní centrum opraví prasklé sklo, poškozený displej, nefungující tlačítko na vypnutí a zapnutí, baterii, mikrofon, vadný reproduktor… Díky odbornosti techniků servisního střediska ABAX bude mít váš iPhone zase o něco delší život.

 

Bezstarostná oprava iPadu

I váš iPad bude v rukou odborníků opět oživen! Servisní středisko nabízí nejen opravy telefonů, ale mezi další poskytované služby patří také iPad servis. Pomohou s instalací operačního systému, zálohou dat, vytvořením účtu na iTunes, vylepšení firmware a mnohým dalším. Samozřejmostí jsou i opravy mechanicky poškozených částí (například výměna baterie, ochranné fólie, záchrana při utopení …).

 

Opravy své pomocí

Pokud se považujete za technicky zdatného člověka, pak je zde možnost nákupu náhradních dílů a záchrana iPhonu nebo iPadu vlastními silami.

K vydařené opravě vede pouze jedna cesta, a to nákup kvalitních náhradních dílů. Náhradní díly Apple lze koupit v kamenných prodejnách nebo na internetu ve specializovaných e-shopech. Výhodou nákupu v internetovém obchodě je nejen cena, ale širší sortiment dílů, z kterých můžete vybírat.

 

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.