Vyberte možnost Stránka

Kuřecí hamburger s mozzarellou a tomatovým džemem

Kuřecí hamburger s mozzarellou a tomatovým džemem
Rate this post
!AdSense – before contentŽádný fastfood, ale poctivý kus masa v dokonalém spojení s mozzarellou a džemem ze sušených rajčat.

Připrav si netradiční kombinaci luxusně připraveného kuřecího masa spolu s jemnou chutí mozzarelli a sušených rajčat! Nebudeš litovat!

Stačí pár ingrediencí a luxusní záležitost je na tvém stolu připravená jen pro tebe! Nemusíš být žádný kuchtík, aby si tuhle pochoutku zvládnul!

Minimum špinavého nádobí, téměř žádné úsilí a dokonalý pokrm je na stole!

 

Na Kuřecí hamburger s mozzarellou a tomatovým džemem

Budeš potřebovat:

1) na tomatový džem: 10 ks sušených rajčat, 1 menší cibuli, 3 lžíce rajčatového protlaku, 6 lžic vody vody, 1 lžíci balzamikového octa, 1 lžíci olivového oleje, rozmarýn

2) na hamburger: 1 kuřecí plátek, 1 velký plátek mozzarelli, 1 housku, salát rukola, sůl, pepř,

 

Příprava je jednoduchá!

1. Sušená rajčata nech 10 minut nasáknout v misce s teplou vodou. Poté je nakrájej na menší kousky.

2. Rozehřej si pánev a na oleji nech asi 10 min osmahnout na půl kolečka nakrájenou cibuli. Po jejím změknutí přidej nakrájená rajčata, protlak, vodu, rozmarýn, sůl, pepř a nech 15 minut přikryté vařit. Poté tomatový džem rozmixuj pomocí kuchyňského mixéru.

Pozn. Pokud ti džem zbude, pak jej můžeš měsíc skladovat v uzavřené nádobě v chladu.

3. Opět si rozehřej pánev a na olivovém oleji ogriluj plátek kuřecího, které je ochucené pouze solí a pepřem.

4. Housku rozkroj, naplň rukolou, maso, mozzarellu a na vrh dej připravený tomatový džem, přiklop houskou a pusť se do toho!

Dobrou chuť!

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.