Vyberte možnost Stránka

10 kreativních vizitek, které pomohou s prvním dojmem!

10 kreativních vizitek, které pomohou s prvním dojmem!
Rate this post
!AdSense – before contentDobrá vizitka ti sama o sobě úspěch nezajistí, ale určitě ti k němu může pomoci. Chceš udělat dobrý první dojem, zaručeně zaujmout? Pak se podívej na chytře vymyšlené vizitky, které získávají svým majitelům pozornost zákazníků nebo potencionálních zaměstnavatelů!

Mnozí z nás přijímají vizitky z pouhé zdvořilosti.  Jejich osudy jsou pak často nejasné, když neskončí rovnou v koši, zapomeneme je vyndat z bundy před vypráním.  A právě tento fakt se rozhodli mnozí lidé změnit!

Obsah článku

Udělali ze svých vizitek nápaditý prostředek, jak si zákazníky získat, udržet, pomoci jim! 

Následující vizitky byly vytvořeny tak, aby fungovaly jako užitečné nástroje, vtipné hračky nebo prostě jen nápadité kartičky. Své majitele dostali z davu a pomohli jim v cestě k pracovnímu úspěchu!

Která vizitka zaujala vás?

1. Plastická chirurgie

vizitky-1

 

2. Jóga cvičení

vizitky-2

 

3. Struhadlo na sýr

vizitky-3 vizitky-4

 

4. Rozvodový právník

vizitky-5 vizitky-6

 

5. Jóga cvičení

vizitky-7

 

6. Zubař

vizitky-12

 

7. Klíč

vizitky-17 vizitky-16

 

8. Osobní trenér

vizitky-13
vizitky-8

 

9. Fotograf

vizitky-11

 

10. Designér

vizitky-9 vizitky-10

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.