Vyberte možnost Stránka

Ať je jasné, ke komu patří!

Ať je jasné, ke komu patří!
Rate this post
!AdSense – before contentPokud společně vyznáváte funkční minimalismus a mobil či tablet se už stal běžnou součástí Vašeho pracovního a osobního života, pouzdro od belenty je odpovědí. Spolehlivě ochrání před škrábanci, prachem a zároveň mu dodá jistou osobitost, která bude ladit s Vaší osobností.

Teď přicházíme s možností ještě větší personalizace ve formě INICIÁL vyražených přímo na pouzdro. Nebo můžete k partnerovým iniciálám přidat i ty Vaše, ať každý vidí, ke komu patří. Jste přece pár, tak to ukažte a nebojte se vystoupit z davu!

TIP: Chcete s Vaši polovičkou ladit? Nic jednoduššího – pořiďte si pouzdro ve stejném stylu, ale v jiné barvě. Všechny modely jsou k dispozici s použitím luxusní italské kůže nejvyšší kvality v krémové a koňakové barvě.

Naše novinka – Leather Collection

Celokožená kolekce vyráží dech svojí jednoduchou rafinovaností. Zvenku působí čistým, propracovaným dojmem. Italská kůže v krémové nebo koňakové barvě propůjčuje luxusní vzhled. Vnitřek je vypolstrovaný 100% přírodní vlněnou plstí, která je dostatečně jemná k displeji Vašeho zařízení a zároveň při vkládání a vysouvání vašeho smartphonu či tabletu dochází k čištění dotykové plochy. Vysunutí zařízení je pohodlné díky půlkruhovému výřezu ve spodní části pouzdra, který hezky dotváří celkový design. Navštivte belenty a vyberte si to Vaše.

Kolekce ztělesňuje kombinaci kvality, elegance a funkčnosti. Hodiny práce vložené do zpracování zaručují, že každý kus je originál. Na první pohled osloví preciznost domácí české ruční výroby a použití vysoce kvalitních materiálů se zárukou 5 let. Design navrhován v Ženevě je jednoduše unikát.

  •  Pouzdra belenty na MOBILY – Leather Collection:

belenty-2

belenty-1

 

  • Pouzdra belenty na TABLETY – Leather Collection:

belenty-3

Pouzdra belenty na mobilytablety se zaměřují hlavně na značky Apple, Samsung, SonyHTC. Každé pouzdro je šité specificky na vybraný typ mobilu nebo tabletu v portfoliu.

__________________________________________________________________________________

Kdo stojí za značkou belenty:

Jsme tým lidí žijících v Ženevě a Praze. Milujeme designkreativitu. Přinášíme produkty, které svou originalitou, designem a funkčností odpovídají současnému konvenčnímu stylu života.

Disponujeme vlastním design centrem v Ženevě, která je místem novátorského stylu a zrodu mnoha inovací. To všechno nás denně inspiruje k tomu, abychom na základě vlastních podnětů a inspirací vytvářeli originální produkty, které my sami na trhu postrádáme. Věříme v tradici kvalitní české výroby, proto všechny naše produkty šijeme ručně a výhradně v České republice

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.