Vyberte možnost Stránka

Narozeninová show v legendárním night clubu, která vás zaručeně „udělá“

Narozeninová show v legendárním night clubu, která vás zaručeně „udělá“
Rate this post

Narozeninová party, na niž se nejen nezapomíná, ale která se vám dokonce bude pořád a pořád ve vzpomínkách vracet až vás nakonec dožene k tomu……, že si ji zopakujete.

Takovou schopnost má vystoupení pro oslavence v night clubu GoldFingers v Praze. Do kterého svůdné slečny přinesou vzrušení v podobě postupného svlékání oslavence připoutaného k tyči, projížďku v oslavencově klíně či detailní prohlídku jeho spodního prádla. Pánové, toto nenechá klidným nikoho! Zvlášť pokud se podíváte na to, jaké „luxusní“ slečny v tomto podniku vystupují.

Správná oslava narozenin se samozřejmě neobejde bez alkoholu či dobrého kouření. V GoldFingers si můžete plnými doušky užívat prvotřídního pití i doutníků (co jiného by vám mělo dělat společnost při pozorování striptýzové show v podání nádherných dam).

Večer v klubu GoldFingers, který se nachází v budově bývalého divadla je nezapomenutelným vystoupením, který ukáže nové obzory všem vašim smyslům. Za perfektní zde lze považovat vše, co vyplňuje dobu od vstupu plného očekávání, až po odchod s pocitem blaženosti.

 

Luxusní slečny i pití, nenechte je čekat

Říkáte si, že jsou to jen řeči? V tom případě se pojďte přesvědčit. Atraktivní slečny a vychlazené pití se na vás těší každý den od 21:00. Klub najdete snadno, nachází se na Václavském náměstí, kousek od stanice Metra Můstek. Cestu Vám v případě potřeby poradí nejeden zahraniční turista, který je v Praze alespoň druhým dnem (už u nás totiž zřejmě byl).

Více informací o klubu je Vám k dispozici na internetových stránkách www.goldfingers.cz či telefonu 739 123 123.

 

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!