Vyberte možnost Stránka

5 typů milenek, která je ta vaše?

Rate this post

Milenky jsou součástí života mnoha mužů. Málokterý ale ví, že existují různé typy milenek. Některé pochopí, co se od nich očekává a jiné se začnou montovat do života muže až moc. Poznejte, jakou milenku máte vy!

Stejně tak jako existují různé důvody, proč máte milenku, existují i různé typy milenek. Dalo by se říct, že na každý důvod pasuje jiný typ milenky. Zjistěte, kterou milenku potřebujete a máte vy!

 

Obsah článku

1. Placená milenka

Důvod: Jste šťastně ženatý, svou manželku milujete, chcete s ní prožít život, přesto potřebujete někde ukojit své touhy a pudy, jedna žena vám na sex prostě nestačí.

Potřeby: Pokud si nechcete komplikovat život, ale prostě si jen ‘’odstříknout’’ a pak se vrátit do svého běžného života, pak je správnou volbou placená milenka.

Výhody: Placená milenka se vám nebude plést do života, nebude chtít, aby jste odešel od své ženy a zůstal s ní, nebude vás vydírat. Pouze uspokojí vaše touhy a vy jí za to zaplatíte. Fér obchod, kde jsou obě strany spokojené. Navíc, pokud na to vaše žena přijde, může jí těšit fakt, že milujete pouze jí, tedy nemícháte city a sex.

 

2. Vdaná s rodinou

Důvod: Jste zadaný, svou partnerku milujete, přesto svůj sexuální život nemůžete omezit pouze na její tělo.

Potřeby: Svou partnerku si chcete udržet. Potřebujete milenku, která to má stejně. Užít si bez rizika ničení vztahu, to vám zaručí pouze placená milenka nebo taková, která je ve stejné situaci, tedy šťastně zadané a sexuálně neuspokojená.

Výhody: Mezi vámi jde pouze o ty tři písmena. Žádné city, jen přátelská výpomoc.

 

3. Kamarádka

Důvod: Jste zadaný, ale chybí vám porozumění, dobrý pokec, a proč  k tomu všemu ještě nepřidat něco navíc.

Potřeby: Chcete popovídání, utěšení, pochopení a proč ne to všechno s extra službou navíc. Dobře si popovídat o tématech, kterým vaše manželka nerozumí, nechápe je a pak si ještě sáhnout na nové tělíčko, to je táák lákavá představa.

Výhody: Dlouholetá kamarádka, která má svého přítele a nemá potřebu vám ničit vztah váš. Navíc si i ona potřebuje popovídat a cítit se  žádaná.

 

4. Vaše blonďatá závislost

Důvod: Jste zadaný, ale vaše žena vás již fyzicky nepřitahuje. Potřebujete mladé, pevné tělíčko na hraní. Vaše manželství však ukončit nechcete.

Potřeby: Chcete dostat do péče mladé a atraktivní tělo, se kterým si budete užívat to, co vám vaše partnerka nedovolí. Mít mladou milenku je tak zábavné, sexy a překvapující. Chcete získat trochu té mladistvé energie.

Výhody: Atraktivní mladá kočička zvedne vaše libido a vy se budete cítit jako nepřemožitelný. Pocítíte novou chuť do života.

Rizika: Zájem, který budete do své milenky investovat může přerůst v její závislost na vás a ohrozit tak vaše manželství. Kvůli nezávaznému sexu se můžete ocitnout v situaci, kdy vás bude milenka vydírat a nutit k tomu, aby jste svou ženu opustil. Vaše poblouznění blonďatou hřívou a mladým tělem rychle vymizí!

 

5. Osudová milenka

Důvod: Vztah vám neklape, přesto nemáte chuť pouštět se do něčeho nového. Zkusíte si najít milenku a uvidíte, co z toho vznikne.

Potřeby: Chcete zažít znova ten pocit zamilovanosti. Manželku máte rád, ale už to není ono, proto hledáte spřízněnou duši.

Výhody: Osudová milenka vám přinese zcela nový život. jde o ženu, do které se zamilujete na první pohled a už s tím nejde nic dělat. I když vás bude nejspíš čekat, rozvod nebo rozchod nové štěstí vás bude naplňovat.

 

Jakou milenku máte vy?

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!