Vyberte možnost Stránka

Trhané džíny – Unisex trend, který může nosit gentleman, dámička i swagger

Trhané džíny – Unisex trend, který může nosit gentleman, dámička i swagger
Rate this post
!AdSense – before contentTrhané džíny jsou momentálně módní trend numero uno! Máte je také? Zjistěte, jaké trhané džíny jsou in a jak si je jednoduše vyrobit?

Džíny jsou základním pilířem pánského i dámského šatníku. Že se vám to nezdá?

Viděli jste snad nějakého svého známého, který by džíny nenosil? Znáte ženu, jenž by nenosila moderní outfity tvořené právě kombinací různého oblečení a džínů? My ne.

Už před padesáti lety věděl James Dean, že tmavomodré jeansy jsou nepostradatelným kouskem v šatníku. To se nezměnilo a hned tak asi nezmění. Aktuálním hitem je totiž nosit džíny trhané.

Chcete si tento módní trend osvojit? Dáme vám tipy, jak je nosit nedbale, stylově, elegantně…

 

Unisexový trend zaplavil šatníky i ulice

Máte džíny, které vám dokonale padnou? Jsou stylové a tvoří tak pohodlný, vkusný kousek vhodný pro volný čas, na rande či do práce? Pakliže vás už oblíbené kalhoty svým vzhledem nudí, přesto se nemůžete dokopat k tomu je jen tak poslat do koše, vytvořte z nich džíny trhané.

Jak se trhané džíny nosí? Nedbale i s elegancí

trhane-01

Buďte trendy a šetřete zároveň! Za staronové oblečení nedáte ani korunu, strávíte jen trochu času s nožem.

Nosíte otrhané džíny? Nebo vás tahle žhavá novinka nechává chladnými? 

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.