Vyberte možnost Stránka

Střelte svého šéfa do zad aneb nejlepší podzimní teambuilding

Střelte svého šéfa do zad aneb nejlepší podzimní teambuilding
Rate this post
!AdSense – before contentLéto za námi, a tak nezbývá nic jiného, než se naplno vrhnout do pracovního procesu, ovšem každodenní docházka do práce za účelem vydělávání peněz musí mít nějaký ventil. Takový teambuilding je pro uvolnění přímo ideální.

Jenže šéf nic zajímavého nevymyslí? Pokud toužíte po teambuildingu, při němž nebudete jen sedět na zadku a vtírat se do přízně nadřízeného, pak máme jeden super akční a super zábavný tip.

Střelit šéfa beztrestně do zad – Nepopírejte, že to nechcete!

Chcete zažít adrenalin z toho, že zasáhnete svého nadřízeného? Lasergame je adrenalinová hra, při které je dovoleno vše! Váš zájem roste? O co vlastně jde?

V rámci teambuildingu jste už možná vyzkoušeli paintball, hodně bolesti a barvičky všude. Lasergame naproti tomu vůbec nebolí a přesto přináší mnohem více adrenalinu i zábavy.

Kromě toho, jde přece o nejoblíbenější zábavu Barneyho Stinsona!

Lasergame je bojovou simulací, pro kterou jste vybaveni laserovou pistolí a speciální vestou. Během hry se snažíte dostat nepřítele a nedostat to sami. Zásah vyřadí hráče na několik vteřin ze hry, cílem je postřílet co nejvíce protivníků a získat tak body pro svůj tým.

106 (1) team

Mezi námi, je jasné, kdo z pracovního kolektivu bude bez ohledu na body největším lákadlem.

Kam na lasergame vyrazit?

Pro takový akční teambuilding můžete využít arénu Lasergame Praha, která se svými 40 hracími módy, bomba efekty v podobě kouře, světel a zajímavým hracím prostorem o velikosti 420 m2, přináší téměř futuristický zážitek.

Po hře je pak ideální využít odpočinku na dobře zásobeném baru, nebo nebudete-li mít hry dost, zahrát si fotbálek či zapařit na X-boxu.

Lasergame může hrát až 16 lidí a vůbec platí, že čím víc hráčů po aréně běhá, tím větší sranda to je. Proto se ze hry nesnažte ‘’vyšachovat’’ své ženské kolegyně.

Většinou představují snadný cíl, nebo naopak ukáží, že se o své herní životy umí porvat.

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.