Vyberte možnost Stránka

“Chlapská“ Margarita – Letní klasika, bez které to nejde!

“Chlapská“ Margarita – Letní klasika, bez které to nejde!
Rate this post
!AdSense – before contentMargarita je pro pravé chlapáky zakázaným pitím, protože je to přece ženské pitíčko! Tahle fáma vznikla vlastně proto, že se tradičně lije do sklenky na stopce a s brčkem.

My vám však přinášíme chlapskou verzi margarity, v jejíž společnosti si budete užívat léto na maximum.

Co se té sklenky a brčka týká, volte dle svých zásad. Jelikož se okraj sklenice obtáčí v soli, pak je rozhodně lepší brčko vynechat, přicházíte tak o tu výjimečnou chuť tohodle letního drinku.

S brčkem se ochudíte o spojení alkoholové “pecky“ a soli. 

Udělat si dobrou margaritu není nic těžkého, to těžké je najít verzi, která bude chutnat právě vám. V barech můžete narazit na umixované ledové pyré, netradiční spojení s kořením nebo jen tak s ledem.

Při přípravě letního drinku je třeba dávat pozor na to, aby vám neujela ruka, protože pak se z původně lehkého drinku stane pořádně silné pití. Margarita je z pohledu přípravy tvárný koktejl, který si teoreticky můžete namíchat dle svých chutí, ale vždy je třeba použít citrusy (citrón, pomeranč, limetka, grep) , bude tak chutnat lépe.

Klasická “Chlapská“ Margarita

Budete potřebovat: 35 ml tequila, 20 ml Cointreau, 15 ml limetkové šťávy, sůl, led

Všechno spolu s ledem dáte do šejkru a pak jen přes sítko přelijete do pořádně vychlazené skleničky, které předtím okraj otřete limetkou a obtočíte v soli.

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.