Vyberte možnost Stránka

Olivový olej Chiavalon vyladěný na steaky

Olivový olej Chiavalon vyladěný na steaky
Rate this post

V dnešní době se na zdravou výživu klade hodně velký důraz. Samozřejmě do ní patří také olivy a nejznámější produkt z nich – olivový olej, jehož obliba prudce narůstá i v našich zeměpisných šířkách. Věděli jste, že ve velkém se tato plodina nepěstuje jen na Sicílii nebo Krétě, ale také v chorvatské Istrii? Sandi Chiavalon, majitel prosperující firmy, by o tom mohl vyprávět – rodinná tradice se točí kolem oliv už desítky let, a protože celý proces mezi sklizní a stočením do lahví trvá velmi krátkou dobu, dostanete do kuchyně tu nejvyšší možnou kvalitu!

Dáte si dobře propečený steak s olivovým olejem?

Pochutnáte si na něm vždycky – stačí jen sáhnout po správné lahvičce, protože neexistuje jedna univerzální odrůda, zkrátka jako u bílého a červeného vína. Olivový olej, na jehož začátku je pečlivá ruční sklizeň a rychlé zpracování nasbíraných plodin v lisu, může v každém případě nabídnout pořádnou porci zdraví. Extra panenský olivový olej Chiavalon míří z daleké Istrie až k vám, dáte mu šanci?

Historie značky Chiavalon trvá už dlouho, Sandi převzal řemeslo po svém dědečkovi Romanovi a městečko Vodnjan opravdu vzkvétá. Neopakovatelná chuť olivového oleje, která získává už léta mezinárodní ocenění, jako je například zlatá medaile ze soutěže v Athénách nebo stříbrná z Los Angeles, také zaujme nejen vytříbený vkus gurmánů. Slyšeli jste už někdy o jedné z vlajkových lodí této chorvatské značky, oleji Chiavalon Atilio?

Rozumí si se steaky a obecně vzato, s masitými pokrmy vytvoří jedinečnou symbiózu chutí. Vynikne ale i po boku sladkých chutí, různé dezerty nebo čokoládové dobroty jsou pro něj určitě dobrá volba. Aroma rozmarýnu a máty, ale také mírně štiplavá chuť, kde ucítíte i černý pepř. Extra panenský olivový olej Chiavalon se sklízí ručně ve sluncem zalitém kraji Vodnjan a je oblíben nejen v kuchyních na Istrii…

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.