Vyberte stránku

Plastové palety pro efektivní logistiku. Znáte všechny jejich výhody?

Plastové palety pro efektivní logistiku. Znáte všechny jejich výhody?

Dejte sbohem starým a nevzhledným dřevěným euro paletám. Dřevo je krásný materiál, ale pokud máte materiál ze dřeva, který je denně na „place“, projeví se to velmi brzy nejen na jeho vzhledu, ale i na vaší peněžence. Pojďte se s námi podívat na výhody moderních plastových palet, které plnohodnotně nahrazují ty dřevné.

Efektivita a ekologičnost na prvním místě

V logistice se nejčastěji při přepravě a uskladnění využívají palety. Usnadňují transport zboží, ale jsou vhodné také při uskladňování stohovatelného zboží ve skladu. Oproti dřeveným paletám, které velmi rychle podléhají povětrnostním podmínkám a mechanickým opotřebením, jsou plastové palety velmi odolné a ekonomicky výhodné. Výrobou plastových palet se u nás zabývá nadnárodní společnost Schoeller Allibert.

Pořízením plastových palet do vašeho podnikání šetříte nejen vaši peněženku, ale i planetu. Jestli se ptáte, jak je to v dnešní době citlivé na téma plastu možné, odpověď pro vás má právě společnost Schoeller Allibert. Pro výrobu plastových obalů používají kvalitní osvědčené a certifikované plastové materiály, které jsou ve výsledku velmi pevné, odolné, ale především 100% recyklovatelné. Plastové palety drží tvar a jejich údržba je snadná a rychlá, a proto vám zajišťují dlouholetou životnost. Samozřejmostí plastových palet jsou speciálně vyražené otvory pro umístění identifikace zboží. Rozměry plastových euro palet jsou zcela identické jako klasické dřevěné a proto nic nebrání snadné výměně dřevěných za ty plastové.

Schoeller Allibert je významný hráč na trhu v oblasti výroby plastových obalů a disponuje širokou škálou velmi kvalitních produktů učených pro B2B sektor. To, že Schoeller Allibert ví, co dělá, potvrzuje i délka 25 let působení na českém a slovenském trhu. Pokud uvažujete o logistických změnách ve vaší společnosti, neváhejte se obrátit na adresu info.czechrepublic@schoellerallibert.com, kde vám rádi poradí a pomůžou.

 

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

Mužskýstyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.