Vyberte možnost Stránka

Truck Centre Praha nabízí pronájem nákladních vozů a techniky

Truck Centre Praha nabízí pronájem nákladních vozů a techniky
Rate this post

Potřebujete ke svému podnikání nákladní vůz? V Truck Centre vás nechají nejen vybrat si typ a značku, ale především se máte možnost rozhodnout, zdali budete investovat do koupě, nebo si nákladní auto pouze pronajmete.

Nákladní ojetiny profesionálně

Firma Truck Centre Praha se specializuje na ojetá nákladní vozidla, která prodává, pronajímá, ale rovněž vykupuje. Za 20 let svého podnikání dokázala pomoci rozjet business mnoha živnostníkům i firmám – díky možnosti ušetřit i dostupnosti rychle vyřešit problém s chybějícím nákladním vozidlem. V nabídce firmy jsou nákladní auta, návěsy, přívěsy, nákladní technika a užitkové vozy.

Firma nabízí výhradně kvalitní vozy, obvykle od stálých dodavatelů ze zahraničních ukončených operativních leasingů, ale i z různých mezinárodních aukcí. Řídí se přísným etickým prodejním i poprodejní kodexem. V případě, že si nevyberete, umí firma zajistit dovoz automobilu na klíč. Společnost též nabízí nákup vozů na protiúčet.

Nákladní vozy a technika k pronájmu

Pronájem nákladních vozů a techniky vám umožní začít záhy automobil používat. Auta jsou ihned k dispozici, plně funkční a ve výborném technickém stavu. S automobilem nemáte v podstatě mimo pohonných hmot žádná další vydání. Vše řeší Truck Centre Praha jako pronajímatel. Vyřízení pronájmu netrvá obvykle déle než 30 minut a vy můžete autem odjet.

Nákladní vozy a technika k pronájmu

Pokud je pro vás přes všechny výhody pronájmu lákavější nabídkou prodej nákladních vozů, máte si možnost automobil v Truck Centre koupit jako fyzická osoba ­­– podnikatel, i jako právnická osoba. Ve společnosti pro vás zajistí financování nákupu vozidla. Díky smlouvám s celou řadou leasingových a úvěrových společností umí firma poskytnout to nejlepší financování. Leasing i úvěr jde sjednat i na Slovensko. Pro začínající podnikatele zas umí vyřídit leasing s 30% akontací.

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.