Vyberte možnost Stránka

Led svítilna posvítí na cestu každému

Rate this post

Výkonné led svítilny rozhodně nejsou doménou pouze profesionálních speleologů nebo myslivců a lovců a ani příznivců ryze adrenalinových sportů. Dnes ji už v podstatě používá kdekdo. Když vyrážíte na dlouhé túry nebo plánujete celodenní cyklovýlet, neměla by led svítilna chybět v žádné výbavě.

Nikdy nevíte, jaké počasí vás po cestě překvapí.

Dobrodružné výlety směřují do míst, kde většinou pěšiny nelemují kandelábry a nejbližší světýlko obydleného domku může být i kilometry daleko. Obzvlášť v lese vás tma může překvapit daleko dříve než ve volném prostoru.

Především v zimě, v době krátkých dnů, je led svítilna skutečně ohromně užitečná.

Jeskyňáři nebo myslivci se bez ní na výpravy nikdy nevydají. Ovšem sezónní turisté, cyklisté nebo lyžaři občas situaci podcení. Přitom je to jedna z významných priorit jejich bezpečnosti. A nejde vždycky jenom o to, aby si sami posvítili na cestu. Ve vyhrocených situacích slouží led svítilna k tomu, aby byli vidět oni sami. Pokud se ocitnete v neosvícených místech a zatmíte, bude led svítilna ideální, aby vás za každé situace bylo vidět.

LED svítilna

Nabíjecí svítilna je pro terénní využití skvělá volba. Necháte ji doma nabít a pak vám bude celý víkend zcela k dispozici. Nevybije se uprostřed noci, kdy ji budete potřebovat nejvíc. Budete ji mít k dispozici, když padne mlha nebo přijde bouřka.

A určitě stojí za zvážení i led svítilna s magnetem. Magnetické ohebné vytahovátko zajistí osvětlení v temných prostorách.

Cel-Tec FLZA-375 APOLLO

Například celohliníková nabíjecí led svítilna Cel-Tec FLZA-375 APOLLO splňuje veškeré výše uvedené požadavky, je novou řadou legendární „flzy padesát“. Je to novinka na trhu a určitě stojí za zvážení.

Led svítilny lze zakoupit na eshopu „Cel-Tec.cz“.

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.