Vyberte možnost Stránka

Nejlepší mužská předsevzetí 2018 – Posuňte svůj život zase o krok vpřed!

Rate this post
!AdSense – before contentMá-li být rok 2018 rokem změn, chce to dát si předsevzetí, která mají smysl a jejich plnění vás bude bavit. Která to jsou? Na to se mrkneme v našem článku.

Toto jsou nejlepší mužská předsevzetí pro rok 2018!

Každý Nový rok doufáte, že přestanete kouřit, přestanete se cpát, najdete ženu života a radost ze své práce… Každý rok přijde zklamání?

Letos jděte úspěchu napřed a stanovte si předsevzetí, kterých lze snadněji dosáhnout. Malá změna je přeci jen také změna a ve výsledku může vést k úplně novému životnímu stylu.

Takže, jaká mužská předsevzetí mají smysl? 

Obsah článku

“Předsevzetí je touha být lepším mužem, člověkem. Je tedy rozhodně dobře si nějaké předsevzetí dát.“

Zákazy k ničemu nevedou

Přes svátky jsou vykouřili poslední krabičku (karton) cigaret, spořádali poslední mísu salátu a naposled se utrhli ze řetězu, co se pití alkoholu týká? S Novým rokem přichází předsevzetí, která jdou tvrdě proti vašim zlozvykům. Vše “poslední“ znamená pro mužský mozek zákaz, který jen zvyšuje chuť na porušení.

Čtěte také: Jak přestat kouřit?

predsevzeti-3

Jak si tedy dát správné předsevzetí? Je to snadné- vaše úmysly být lepším vás musejí v praxi bavit. Foto: Pinterest

Více šetřit a více cestovat

Utrácíte? Chodíte na párty? Kupujete věci, které ve skutečnosti až tak nepotřebujete? Ve výsledku máte pocit, že si života zas až tak neužíváte? Asi se shodneme na tom, že nejvíce člověk “žije“, když cestuje, poznává, vidí a slyší nové. Proto si zkuste utrhnout od huby, co se materiálních věcí týká a šetřete na věci, které mají pro váš život a osobní rozvoj větší smysl.

predsevzeti-4

Šetřit a pak poznávat – to je předsevzetí, které rádi přijmete za vlastní nejen v roce 2018. Foto: Pinterest

Čtěte také: Jak šetřit a mít nad penězi kontrolu?

Starat se o tělo zvenku i zevnitř

Být na tom lépe chce každý muž i co se vzhledu a zdraví týká. Ovšem nic není zadarmo. Psát zde zásady zdravého životního stylu asi nemá příliš smysl, každý je zná a každému dělá problém je na 100% dodržovat. Proto se nesnažte o to být ve zdravém jídelníčku stoprocentní, ale klidně zařaďte kvalitní potraviny do svého menu jen 3x do týdne. Pijte více čisté vody. Také si najděte pohybovou aktivitu, která vás bude bavit. Někdo rád sólo sporty, jiný potřebuje potit triko v týmu.

gym01-1

Zkrátka pohyb není jen o tom jít trpět do posilovny, i když co si budeme povídat, tam je zaručeně nejvíce roštěnek, které ukazují, jak moc pevný zadeček mají. Foto: Pinterest

predsevzeti-2

Dieta pro muže může být chutná i bez hladovění. A vlastně jde jen o pár zásad, jak lépe jíst i pít. Foto: Pinterest

Nezapomeňte se pravidelně holit, občas namažte pokožku obličeje hydratačním krémem a obnovujte střih vlasů. Upravený vzhled pak dolaďte kvalitním oblečením a uvidíte, jak skvěle se budete cítit.

Mít práci, která “sype“ a baví

Životní štěstí muže stojí také na jeho práci. Jak si najít práci, která vás bude bavit? Zkoušejte nové práce a vytvořte si více kanálů, ze kterých vám půjdou peníze i bez vašeho většího přičinění.

rovnovaha-mezi-praci-zivotem-02

Online vydělávání aneb Jak vydělat peníze přes internet?

Jak vydělat peníze bez práce? Jednoduše s naším návodem

Máte předsevzetí pro rok 2018? Napište nám jaká do komentářů pod článkem. 

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.