Vyberte možnost Stránka

Estetická stomatologie je i pro muže

Estetická stomatologie je i pro muže
Rate this post
!AdSense – before contentNa Brandeis Clinic mají opravdu širokou nabídku stomatologické péče. Proč by i muž neměl mít sexy úsměv. Vždyť je to jedna z pěti věcí, která ženy na mužích přitahuje nejvíc.

Na Brandeis Clinic Vám nabídnou stomatologickou péči na nejvyšší možné úrovni. Na první nezávazné konzultaci zkušený stomatolog zkontroluje stav vašeho chrupu a navrhne další postup.
V případě nutnosti jsou zde lékaři schopni provést i náročnější chirurgické zákroky.
Teprve ve chvíli, kdy jsou Vaše zuby a dásně zcela zdravé, je možné přistoupit k řešení estetických vad. Nabídnou Vám zde jak profesionální bělení zubů, tak i možnost estetické korekce zubů fasetami, které dokáží korigovat nerovnosti i nevhodné zabarvení zubu.

Možností je ale mnohem více, další postup je proto nutné domluvit individuálně s lékařem.
Technicky zaměřené muže bude jistě zajímat, že na Brandeis Clinic pracují s nejmodernějším přístrojovým vybavením. To umožňuje komfortní a kvalitní stomatologickou péči.

Při vyšetřování používají mimo jiné tyto „hračky“:

1. Digitální 3D rentgen

Rentgenové vyšetření stále patří k hlavním diagnostickým postupům. V posledních letech ale prodělalo mnoho změn – díky nejmodernějšímu panoramatickému rentgenu jsou lékaři schopni „posvítit“ si na celou ústní dutinu a léčit opravdu komplexně a účinně. Díky digitalizaci je navíc dávka rentgenového záření pro tělo minimální.

2. Speciální fluorescenční zařízení k detekci kazů

Už žádná bolest při vyšetřování, žádné klepání na každý zub zvlášť! Během několika vteřin tato unikátní ústní kamerka, kterou Brandeis Clinic disponuje jako jedni z mála v republice, vyhledá i ty nejmenší kazy. Stav Vašeho chrupu zároveň promítáme i Vám na obrazovku umístěnou před vyšetřovacím křeslem.

3. Patentovaný T-Scan ® přístroj pro okluzní analýzu

Ani s tímto přístrojem se v ordinaci většiny zubařů nesetkáte. Jako jediný dokáže dokonale a komplexně zanalyzovat sílu skusu na styčných plochách jednotlivých zubů. Díky tomuto revolučnímu přístroji lze vyřešit celou řadu léta trvajících problémů – jako jsou bolesti hlavy, čelistních kloubů nebo svalů vlivem přetěžování při špatném rozložení skusu a mnohým dalším problémům předejít.

Na Brandeis Clinic se již nebudete bát jít k zubaři, stejně jako pan Milan, který napsal po své návštěvě kliniky tuto recenzi:

„Do BRANDEIS CLINIC jsem se dostal kvůli vypadlé zubní výplni. Musím uznat, že již od vstupu na Vás dejchne velmi profesionální přístup a poklidná atmosféra. Samotný výkon prováděl MDDr. Ondřej Kýr. Každý krok ošetření Vám skvěle vysvětlí a zákrok byl bezbolestný. Klinika je skvěle vybavena špičkovým vybavením. Klinice BRANDEIS dávám 10 bodů z 10 a všem doporučuji.“

Pokud očekáváte od svého zubního lékaře profesionální přístup, komfort a okamžitý výsledek objednejte se na Brandeis Clinic. Více se dozvíte na internetových stránkách kliniky.

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.