Vyberte možnost Stránka

Jak na ruletu? Prozradíme vám, jak maximalizovat šanci na výhru!

Jak na ruletu? Prozradíme vám, jak maximalizovat šanci na výhru!
Rate this post
!AdSense – before contentRuleta patří všeobecně k nejhranějším kasínovým hrám, že i vy jste se chytli a nemůže s jejím hraním přestat?

Aby vás tato vášeň nestála všechny peníze, dáme vám několik dobrých rad, jak na to.

Ať už navštívíte kamenné či online kasíno, ruleta bude vždy v nabídce. Úspěch této hazardní hry tkví v její jednoduchosti, kdy rozhoduje ‘’štěstí’’, zda padne kulička na zrovna vaší sázku.

Cílem rulety je odhadnout číslo, barvu, sudou/lichou, kam kulička padne.

Pravidla rulety jsou stejná, ať se do hraní pustíte kdekoli. Vyplatí se však znát obecná doporučení, která vám pomohou odejít se ziskem nebo minimálně žádnou prohrou.

5 tipů, jak vyhrát v ruletě?

V online kasínu, po zaregistrování a vložení peněz, otevřete hru a pak již stačí sázet a řídit se těmito tipy:

Výběr kasína – Úplně první zásadou správného hraní rulety je výběr kasína. Možná se to nezdá, ale právě tento výběr ovlivňuje každou vaší hru. Začátečníkům se obecně doporučuje hrát online ruletu, kde je prostor pro naučení se a možnost maximálního soustředění.

Druh rulety – Ještě před tím, než zjistíte, jak na ruletu, chce to znát všechny její typy. Existují tři základní druhy oblíbené rulety – francouzská, evropská a americká ruleta.

Nejvhodnější je evropský nebo francouzský formát, ta americká má dvě nuly, jenž snižují šanci na vaší výhru.

Peníze – Ke každé hazardní hře, je třeba mít dostatek peněz na účtu, jiné to není ani u rulety. Máte volné finance, které v případě prohry neohrozí váš životní standard?

Zábava – Je třeba si uvědomit, že hraní rulety není na dlouhodobý výdělek, jde o zábavu, a tak to také berte. Proto si stanovte limity s výší výhry a výší prohry, ty pak nikdy nepřekračujte.

Nedodržíte-li toto pravidlo, ruleta přestane být zábavou, ale závislostí, která vás dříve nebo později ‘’semele’’.

Když se daří – Pokud se vám náramně daří, vytrvejte, v opačném případě skončete a pokuste se peníze získat zpátky zase druhý den.

Někdy štěstí prostě nepřeje, ať se snažíte sebevíc, jindy vám to bude vycházet až se budete divit!

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.