Vyberte možnost Stránka

Prodlužte životnost svého vozu a zdokonalte své řidičské schopnosti

Prodlužte životnost svého vozu a zdokonalte své řidičské schopnosti
Rate this post
!AdSense – before contentVáš automobil potřebuje náležitou péči. Jestliže si ho chcete užívat co nejdéle, nezapomínejte na pravidelný servis.

nes už dávno minula doba, kdy jste si všechno spravovali sami. Do útrob automobilu se ani pořádně nedostanete, natož abyste tam prováděli nějaké zásahy. Naopak, něco podobného by se vám mohlo vymstít, protože výrobce by vám neplatila záruka.

A to samozřejmě nechcete.

Autokoberce jsou velmi odolné

Kvalifikovaný autorizovaný servis si v současnosti poradí s údržbou a opravami nejlépe. I vy sami ale máte mnoho věcí ve vlastních rukou. Je ve vašem zájmu udržovat automobil čistý a v pořádku, tím prodlužujete jeho životnost. V interiéru vozu by proto neměly chybět kvalitní gumové autokoberce přizpůsobené rozměrům podlahy. Jaký mají přínos?

  • Jsou protiskluzové.
  • Jejich okraje jsou opatřené uchycením, a proto nedochází k únikům nečistot pod ně.
  • Velmi snadno se montují.
  • V žádném případě nepáchnou po gumě.
  • Dokážou odolávat teplotám od -40 °C do +110 °C.

Uvedené vlastnosti koberců dokážou udržet podlahy auta v čistotě.

Kvalitní zvuková izolace

Když vybíráte doplňky do auta, určitě koukáte i na jejich cenu. Proto se soustřeďte na levné koberce do auta, které vykazují nejenom vysokou kvalitu vzhledem k použitému materiálu, ale zároveň i výborné zvukově izolační vlastnosti. Dokážou si také zachovat stálý tvar. Vrchní vrstva koberců se skládá z veluru, spodní je protiskluzová.

Zlepšete si řízení

Pokud máte sice kvalitní a dobře vybavený vůz, ale při jízdě si příliš nevěříte, přihlaste se do autoškoly, kde se vám budou individuálně věnovat. Učebnice získáte za vratnou zálohu a samozřejmostí je zde i trpělivost pro každého. Pokud máte málo času, je pro vás tím pravými individuální výcvik podle vašich potřeb. Kondiční jízdy zdokonalí vaši praxi.

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.