Vyberte možnost Stránka

Začíná motorkářská sezona. Máte co na sebe?

Začíná motorkářská sezona. Máte co na sebe?
Rate this post
!AdSense – before contentPočasí si z nás dělá blázny. Proto můžeme příchod jara očekávat mnohem dříve, než tomu bylo předchozí roky. A s brzkým jarem přichází dříve i motorkářská sezóna. Dříve než vyjedete na první jízdu, je třeba poladit nejen svého miláčka na dvou kolech, ale také své oblečení na motorku.

Snad každé motorkářské srdce už se nemůže dočkat prvního jarního dne. To však podle všeho nastane tento rok mnohem dříve než 21. března. Je jasné, že zima patřila opravám a dolaďováním motorky, ale co oblečení?

Jaro je tu a vy nemáte co na sebe?

Pak zůstaňte v klidu. I když se zdá, že první usednutí se kvapem blíží, není nákup motorkářského oblečení nijak časově náročný. Stačí znát ten správný obchod, kde najdete vše potřebné a hlavně v dostatečné kvalitě.

 

Bezpečné oblečení na motorku

Moto oblečení je neodmyslitelná součást vybavení. Jistě se i vám ježí chlupy z představy motorkáře, který jezdí na nadupané mašině v džínách a triku. Ať už jde o bezpečnost nebo o styl. Kvalitní oblečení na motorku je prostě důležité mít. A jak lépe začít novou moto sezónu než novým moto “vohozem“.

Správný motorkář by měl mít kvalitní kombinézu nebo set bundy a kalhot. Kromě tohoto základu patří do výbavy rukavice a nezapomenout by se nemělo ani na funkční věci, které zajistí příjemnou teplotu i při studeném větru.

Při výběru oblečení je důležité si především uvědomit, zda zvolíte kožené oblečení nebo oblečení šité z textilu. Obě varianty mají své pro a proti, přesto je kůže lepší, a to z hlediska bezpečnosti, ale i stylu.

 

Značka moto oblečení

Výběr značky není opět ničím složitým. Člověk by se měl zaměřit na kvalitu oblečení, design i cenu. Snad více než jinde zde platí, že šetření se nemusí vyplatit. Nehoda se může stát kdykoliv a kdekoliv, proto je dobré být chráněn kvalitním oblečením, které chrání před odřením, ale i před horším zraněním.

Mezi nejvíce oblíbené značky oblečení na motorku patří česká značka MBW z Českých Budějovic. Která zásobuje motorkářské obchody snad po celé České republice. Nabízený sortiment se může pyšnit opravdu vysokou kvalitou, skvělým designem i dobrými cenami.

Prohlédněte si celou nabídku nejen motorkářského oblečnení na stránkách e-shopu www.m-b-w.cz

Máte moto oblečení pro tuto sezónu?

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.