Vyberte možnost Stránka

Jak získat nové auto výhodněji? Odpovědí je operativní leasing!

Jak získat nové auto výhodněji? Odpovědí je operativní leasing!
Rate this post
!AdSense – before contentRádi byste se vozili v novém automobilu, ale nemáte dost financí na jeho nákup? Řešením může být leasing, nebo ještě výhodnější varianta v podobě leasingu operativního. Zjistěte, jaké výhody v sobě tento pronájem nese!

Auto na splátky je pro mnohé jedinou možnou cestou, jak si nové auto pořídit. Klasický finanční leasing ovšem ztrácí na atraktivitě, v dnešní době chtějí všichni leasing operativní!

 

V čem se operativní leasing liší?

Zatímco u finančního leasingu přechází na konci předmět leasingové smlouvy do vlastnictví nájemce, u operativního je nájemce nahrazen novým, který nadále platí pravidelné splátky. V čem tkví ta najvětší výhoda?

Klasický leasing je nevýhodný v tom, že v případě opravy, krádeže apod. jsou veškeré rizika na nájemci. U leasingu operativního jsou všechny starosti řešené pronajímatelem tedy leasingovou společností.

 

Na jak dlouho si lze auto pronajmout?

Doba pronájmu bývá ve většině případu časově ohraničena, minimální délka se pohybuje okolo jednoho roku, maximální doba pronájmu vzniká s opotřebením předmětu leasingu.

 

Proč operativní pronájem? Jde o leasing bez starostí!

Existuje hned několik důvodů, proč si operativní leasing získává u podnikatelů takovou oblibu:

 

1. Po dobu pronájmu budete každý měsíc platit stále stejnou částku.

2. V pravidelném splátkovém kalendáři zaplatíte za předmět leasingové smlouvy pouze rozdíl mezi pořizovací a garantovanou zůstatkovou cenou vozu na konci pronájmu.

3. Díky operativnímu pronájmu se nemusíte obávat nečekaných vydání.

4. Díky volbě cenově výhodného operativního pronájmu vozu získáte volné finanční prostředky, které můžete využít například pro rozvoj svého podnikání.

5. Volba prověřeného leasingového pronajímatele umožňuje získat mnoho výhod!

– servis automobilu v ceně,

– hrazené pojištění,

– výhodnější podmínky pro nákup paliva,

– autopříslušenství,

– pneumatiky, dálniční karta apod.

Na stránkách LeasePlanGo naleznete kompletní seznam výhod jednotlivých variant leasingů.
Uvažujete nad tímto typem pronájmu automobilu?

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.