Vyberte možnost Stránka

Postarejte se o svůj vůz pořádně! Dokupte, co potřebuje

Postarejte se o svůj vůz pořádně! Dokupte, co potřebuje
Rate this post
!AdSense – before contentStejně jako většina mužů, i vy jistě patříte do skupiny těch, kteří mají na starost své osobní, nebo rodinné auto.

Pokud je to tak, jste to právě vy, kdo musí pravidelně kontrolovat to, zda je nejenom spolehlivé, ale i bezpečné. Mezi to hlavní patří:

– Kontrola provozních kapalin
– Kontrola stavu brzd
– Kontrola pneumatik

A právě pneumatiky dnes patří mezi to nejdůležitější, jelikož právě ony se dotýkají vozovky a mají velký vliv na bezpečnost. Pokud vybíráte ty pravé, zkuste třeba pneumatiky značky Matador. Záruka kvalitní značky je jistotou, že nešlápnete vedle.

Čemu je dobré se naopak vyhnout, to jsou neznámé značky z Číny – mnohdy bez potřebných atestů a certifikací.

Vsadit můžete i na českého výrobce

Považujete-li se za skutečného patriota, můžete při nákupu pneumatik vsadit také na jistotu tuzemského výrobce. I ten je spojený s kvalitou, ale v posledních letech také s příznivou cenou. Výhodná nabídka pneumatik Barum vás přesvědčí o tom, že rozhodně nelžeme. A to ať už jde o letní, stejně jako o zimní varianty. I zde výrazně doporučujeme mít k dispozici pro bezpečnost jízdy obě sady.

Zvláště pokud chcete, aby vaše cesta vždy skončila v cíli.

Nastartování na poprvé? Žádný problém

A kdy cesta v cíli neskončí? Třeba už na svém samotném počátku, pokud se vám nepovede nastartovat. V takovém případě můžete zhatit třeba celý rodinný výlet.

Předcházejte této situaci a kupte kvalitní autobaterie z sglcars.sk.

Právě jejich dostatečná kapacita a startovací výkon jsou zárukou toho, že i váš vůz nastartujete na první otočení. A pokud aktuálně to pro váš vůz nemusí být žádný problém, myslete i na období zimní. Až budou teploty pod bodem mrazu, může to znamenat, že to vaše stávající autobaterie nezvládne a problém bude na světě.

I na tento okamžik je dobré myslet a raději neriskovat. Nemusí se to vyplatit.

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.