Vyberte možnost Stránka

Jak “udělat“ kluka?

Jak “udělat“ kluka?
Rate this post
!AdSense – before contentSnažíte se o dítě a vy si zoufale přejete, aby to byl kluk? Dáme vám několik tipů, jak si toho toho vysněného kluka udělat.

Jistě, že si jako každý budoucí táta přejete, aby to byl kluk. Potřebujete přece pokračovatele vašeho rodu, kterého budete nejdříve učit čůrat, prát se, hrát fotbal a později zavazovat kravatu, oslovovat dívky a být gentlemanem.

Zatím neexistuje 100% metoda, jak ovlivnit pohlaví nenarozeného potomka. Ovšem tisíce párů by mohlo přísahat na účinnost babských rad, které nic nestojí a zda už fungují nebo ne, za zkoušku nic nedáte.

Obsah článku

Rada z Francie 18. století

Teorie, jak počít kluka nejsou populární jen dnes, tato otázka se řeší snad celou lidskou historii. Tak například v 18. století byl populární názor, že mužské spermie sídlí v pravém a ženské v levém varleti. Šlechtici, kteří potřebovali mužské potomky tak nechávali své levé varle uříznout, aby zabránili narození ženské dědičky. 

Současnost radí: Spočítejte si to!

Nejnovější teorie, které se týkají ovlivnění pohlaví nenarozeného dítěte, pracují s proměnlivou teplotou ženské vagíny během menstruačního cyklu a její kyselostí. Podle výsledků se chlapci rodí přímo v ovulačním termínu (cca polovina menstruačního cyklu).

Tato teorie předpokládá, že spermie s chromozomem Y (chlapci) se pohybují rychleji a nežijí tak dlouho, jako spermie s chromozomem X, tudíž doputují k vajíčku dříve a oplodní ho. 

Pokud si tedy vaše žena dělá záznamy o své bazální teplotě, vyplatí se tyto údaje prostudovat. Má-li to být kluk, měli byste se o oplodnění snažit 4-6 dní předtím, než se bazální teplota zvedne (každý měsíc to vychází na zhruba stejný den).

jak-udelat-kluka-1

Dominantní ženy rodí chlapečky

Další hypotéza říká, že větší pravděpodobnost narození chlapečka zajistí dominantní matka v dobré fyzické kondici. Nechcete-li tedy pouštět winx pohádky, pak si najděte dominantní partnerku, která bude mít více testosteronu v krvi.

Testosteron zvýhodňuje spermie nesoucí chromozom Y.

Vaše povolání ovlivňuje pohlaví potomka

V případě, že vám již zmíněné teorie přijdou uhozené, pak vás tato nejspíše naprosto uzemní. Americký výzkum tvrdí, že muži, kteří vykonávají vyloženě mužská povolání (řidič, voják, hasič, právník apod.) mají více testosteronu a plodí tak více chlapečky.

Cpěte do ní banány

Nemíníte své povolání měnit? Pak zkuste přesvědčit svou partnerku, aby začala s vysokokalorickým jídelníčkem. Vysoký obsah glukózy a mastných kyselin v krvi matky zvýhodňuje mužské spermie.

Chlapečky také “zajistí“ vysoká míra sodíku a draslíku = banány.

jak-udelat-kluka-2

Další babské rady

Lékařské výzkumy tvrdí, že prostředí okolo děložního čípku je méně kyselé než zbytek vagíny, proto se jako nejúčinnější sexuální poloha označuje ta, při níž je žena nahoře. Průnik je tak hlubší a mužské spermie doputují k cíli lépe a rychleji.

Svou službu vám prokáže i poloha zezadu. 

Je nízká šance, že jí k tomu přesvědčíte, ale vyšší pravděpodobnost syna získáte, pokud si 15 minut před souloží vypláchne vagínu vodou. 

Dále se traduje, že chlapce porodí žena, která ulehá ke spánku napravo od partnera (teorie starých Řeků). Ti také tvrdili, že je výhodnější milovat se v liché dny měsíce a jedině v noci.

K porození chlapce přispívá pití kávy před sexováním (oba), její orgasmus, nebo vyšší věk matky.

Chcete pouštět pohádky Bořek Stavitel a kupovat autíčka místo panenek? Pak byste tyto teorie neměli brát na lehkou váhu. 🙂

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.