Vyberte možnost Stránka

Pánské silvestrovské outfity v průběhu 100 let – Nepoužitelné retro nebo inspirace z minulosti?

Pánské silvestrovské outfity v průběhu 100 let – Nepoužitelné retro nebo inspirace z minulosti?
Rate this post
!AdSense – before contentNevíte, co na Silvestra na sebe? Zkuste se inspirovat módními hity minulých let!

Čeká vás tematický Silvestr? Nebo vyrážíte na mega párty, kde se vyplatí mít vážně vyladěný outfit? Zaujmout opilé dámy a sexy slečny může být ve velké konkurenci problém.

Získejte pozornost stylovým párty outfitem z dob minulého století. 

Který vohoz osloví vás? 

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.