Vyberte možnost Stránka

Pánské bundy, které sluší a dokonale zahřejí

Pánské bundy, které sluší a dokonale zahřejí
Rate this post

Ať chceme, nebo ne, za pár týdnů už se neobejdeme bez zimní bundy. Už teď ji ale ti zimomřivější vytáhli, protože ráno už se objevily první mrazíky. Pokud máte bundu letitou, určitě zvažte, zda si nekoupíte nějaký nový moderní a především funkční model, ve kterém vám to bude náramně slušet.

Už nemusíte chodit do kamenných prodejen

Spousta pánů ocení, že nakoupit pánské zimní bundy je možné z pohodlí domova. Vůbec nemusíte do obchodních center nebo malých krámků. Stačí, abyste znali rozměry svého těla, rozměry nové bundy a můžete ji směle koupit. Navíc, vždy se dá vyměnit za větší či menší, pokud by vám nesedla. Je praktické změřit si zimní bundu, kterou nosíte a v níž se cítíte komfortně. Tak si budete ještě jistější ideálním nákupem.

Podle čeho zimní bundu zvolit

Jste menší světlejší typ muže, který má mírné bříško? Vsaďte na některé z klasických barev. Nemusí to být zrovna modrá nebo černá, ale volte tmavší odstíny. Vaše bříško barva opticky zamaskuje. Co se týče střihu, vyhněte se vypasovaným, upnutým bundám. Ty sluší pánům s dokonalými postavami. Vy si dopřejte bundu do poloviny zadku nebo kousek pod něj, aby vás bunda co nejlépe hřála. Rovný střih je „značka ideál“, a když bude kolem kapuce kožešina, upoutá pozornost od bříška k vašemu obličeji.

Vysocí muži bez přebytečného tuku mohou koupit jak bundy krátké, sportovní, upnuté, tak delší, rovného tvaru. Jestliže vybíráte pánské bundy, je vždy potřeba myslet na příležitost, při které ji chcete nosit. Jiná se hodí na zimní sport, jiná do práce, a zcela jiná na společenské události. Moderní jsou bundy prošívané i s kožešinou kolem kapuce. Druhy s kapucí vás omladí, což se vždy hodí.

Je škoda nosit stále jednu a tutéž zimní bundu. A když je na ní nošení znát, už ani není hezká. Investujte do nové zimní bundy a těšte se z obdivu okolí. Třeba vínově červenou, žlutou, olivově zelenou či světlou s názvem camel.

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.