Vyberte možnost Stránka

Zkrášlete si svůj vůz za pár korun

Zkrášlete si svůj vůz za pár korun
Rate this post

Patříte k těm, kdo se zajímá o novinky v oblasti autodoplňků? Nebo se „jen“ klasicky a dobře staráte o své oblíbené auto, abyste jej co nejdéle udrželi ve skvělém stavu, a potřebujete obměnit dosluhující doplňky? V každém případě, právě díky nim se dá auto skvěle vylepšit a dodat mu hezčí vzhled. Budete se s ním cítit lépe na silnici i před blízkými.

Lemy na blatníky

Určitě už jste zahlédly auta, která měla plastové lemy blatníků. Vybírat můžete podle typu značky, typu a roku výroby vašeho vozidla. Kupříkladu plastové lemy pro SEAT CORDOBA i SEDAN vyrobené mezi lety 1993 – 2002 jsou k mání za 729 Kč. Stejnou cenu má většina lemů, i třeba ty pro PEUGEOT 206 5-DV. z let 1998 – 2012. Cena je za sadu 4 lemů, které se upevní z a pomoci lepidla.

Na větší vozidla stojí lemy o něco víc, je třeba s tím počítat. Jsou vyrobeny z kvalitního plastu, který je odolný vůči mechanickému poškození, ale také vůči povětrnostním vlivům. Lepidlo, s nímž je na vozidlo upevníte, skvěle drží a nemusíte se bát, že se lemy odlepí při rychlé jízdě, v nerovném terénu nebo v případě, že na ně zasvítí slunce.

Přilepit lemy zvládne každý šikovný muž i žena. Chce to jen minimum zručnosti.

Poklice podtrhnou vzhled auta

Abyste váš vůz učinily elegantním, sportovnějším nebo ležérním, mohou pomoct ty pravé poklice. Vážně stačí, když si pořídíte poklice v jednoduchém, stříbrném, lesklém provedení, a váš vůz bude vypadat mnohem elegantněji, než předtím. Naopak, když zvolíte poklice černé lakované, bude vůz působit tajemně a cool. K dostání jsou i barevné poklice pro ty, kdo mají rádi hravost nebo extravaganci. I sportovní vzhled s nimi dotvoříte, třeba když už vůz zdobí jiné barevné prvky na kapotě, u světel a podobně.

Chcete-li vylepšit vůz, pomohou i nové autopotahy, nebo koberečky klasické nebo gumové. Nezapomeňte vůz luxovat. I když se to nezdá, po vyluxování je vždy mnohem hezčí. Prach, který není vidět, jej dělá zbytečně šedým a nevýraznějším.

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.