Vyberte možnost Stránka

Formát 1.7DIN aneb Jak na montáž rádia do některých Amerik

Formát 1.7DIN aneb Jak na montáž rádia do některých Amerik
Rate this post
!AdSense – before contentKdyž se podíváme na standardy v segmentu autorádií, potom se setkáme se dvěma hlavními. Tedy pokud jde o lokalitu České republiky, ale i Evropy. Prvním formátem, který je známý, jsou 1DIN autorádia. Jedná se o modely menší, užívané spíše dříve, ale dnes už jsou spíše v útlumu. Volí je hlavně majitelé těch vozů, u kterých není dostupný větší montážní otvor.

Druhou možností jsou 2Din autorádia, která zaujmou svou výraznou velikostí, funkčností a obvykle i dotykovým displejem. Pokud máte evropské auto, s daným montážním otvorem, není s instalací problém. My se však podíváme i na situaci, kdy tyto klasické a u nás používané formáty problém být mohou.

Máte Ameriku?

Je jasné, že dnes už není problém pořídit si vůz v podstatě odkudkoliv, a nechat si ho na naše území přivézt. I proto se k nám stále více dostávají takzvané Ameriky. A to jak s ohledem na jejich původ, tak i jedinečný vzhled. A u nich se jejich majitelé mohou setkat s jedním poměrně klíčovým problémem, pokud budou chtít nainstalovat 2DIN autorádio . Co je onen problém? Montážní otvor daných vozů je malý a dané provedení autorádia se do něho jednoduše nevejde. Jak tedy danou situaci vyřešit?

Podívejte se s námi.

Format1.7DIN-UVODNI

Zvolte speciální formát 1.7 DIN

Ani majitelé Amerik dnes nemusejí zoufat, jelikož i oni mají možnost pořídit si do svých vozů lepší rádio, než je to tovární. Stačí jenom zvolit jeho specifický formát, který je označovaný jako 1.7 DIN. Na trhu je poměrně rozšířený, což ukazuje na dvě jasné věci. Majitelů ryze amerických vozidel stále stoupá, a mnoho z nich má samozřejmou potřebu výměny autorádia za jiný, lepší model.

S tímto provedením už z hlediska montáže nebude jakýkoliv problém, protože formát autorádia bude přesně vyhovovat formátu daného montážního otvoru . Je tedy vyřešena komplikace spojená s některými americkými vozy, které nerespektují evropské standardy, jelikož za velkou louží mohou být standardy zcela jiné. Jednoduše tak bude možné nahradit stávající model, který u mnohých starších kusů už nevyhovuje současným trendům a potřebám tolik, jako nové.

Format1.7DIN-ZvolteSpecialni

Jistota kvalitních funkcí

Když porovnáme moderní 2DIN autorádia a 1.7DIN autorádia, co o nich můžeme říci? Pokud si vezmeme podobné modely, tak se skutečně liší jenom svou velikostí a s tím souvisejícími technickými parametry – třeba velikost displeje . Jinak je u nich stále jistota kvalitních funkcí, které dnes lidé očekávají. I 1.7 DIN autorádio tak může kromě přehrávání radiových stanic nabídnout možnost přehrání vlastní hudby, video souborů i mnohé dalšího. Chybět nemusí funkce pro spárování s telefonem, oblíbené GPS navigace pro cesty do neznáma, nebo třeba i internetový prohlížeč, různé aplikace, nebo hry. Záleží jenom na konkrétním výrobci a konkrétním typu.

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.