Vyberte možnost Stránka

Erotické masáže Praha – Zážitek pro všechny smysly

Erotické masáže Praha – Zážitek pro všechny smysly
Rate this post

Pokud rádi zkoušíte něco nového a zároveň máte dojem, že vás obvyklé relaxační a odpočinkové praktiky již neuspokojí, vyzkoušejte erotické masáže Praha.

Rafinované doteky a komplexní odpočinková a uvolňující terapie určitě nenechá chladným vůbec nikoho.

Obsah článku

Erotické masáže Praha – příval nové energie i sexuální uspokojení

Existuje mnoho důvodů, proč lidé vyhledávají erotické masáže. Svou roli hraje psychika, touha po něčem novém, a ve hře jsou i zdravotní benefity. Najdete se také na našem seznamu?

TOP 5 důvodů, proč si dopřát erotickou masáž

  • Kvalitní sexuální prožitek po fyzické i psychické stránce.
  • Uvolnění stresu a zbavení se starostí.
  • Harmonizace těla i duše.
  • Inspirace pro intimní partnerské soužití.
  • Prevence nebo vyřešení zdravotních problémů (zvětšená prostata, předčasná ejakulace apod.).

Velmi často jde o kombinaci více faktorů naráz. Erotickou masáží můžete odplavit z těla stres mezi dvěma náročnými firemními poradami a zároveň zažít něco nového a vzrušujícího. A dobrý pocit budete mít i faktu, že děláte i něco pro své zdraví. Své o tom vědí třeba v Thajsku – přečtěte si ZDE.

Smyslné potěšení pro každého

Kouzlu dráždivých doteků a preciznímu zvládnutí orientálních masážních technik podléhají bez rozdílu muži i ženy. Výjimkou nejsou ani manželské páry, které se tomuto nevšednímu prožitku oddávají společně. Nabídka našeho trhu je naštěstí velmi pestrá, takže je stále co objevovat a nuda skutečně nehrozí.

pexels-photo-372020

Široká škála erotických masáží

Říkají vám něco pojmy jako tantra nebo nuru? Ne? Nevadí. Oba výrazy se používají pro speciální erotické masáže původem z orientu. Tantra je starší a klade si za cíl harmonizovat a posílit vaši sexuální energii. Nemusíte se bát záplavy nepochopitelné duchovní mystiky. Naopak. Tantra vás potěší smyslnými doteky, tulením, hlazením a dalšími příjemně erotickými prvky, které vás nakonec dovedou až k orgasmu.

Nuru masáže patřily původně do lepších japonských lázní. Z tantry převzaly dráždivé doteky po celém těle, jež vylepšily kontaktem body to body. Jednoduše řečeno, šikovná masérka nejdřív natře vaši kůži neuvěřitelně kluzkým nuru gelem, a pak už si jen budete užívat její pevné tělo klouzající tam a zpět.

Lahůdky nejen pro fajnšmekry

Součástí erotické masáže může být celá řada prvků. Je to velmi pestré menu, které je možné poskládat zcela podle sebe. Vzrušuje vás vábivý striptýz, máte chuť na saunu nebo jste od kolegy slyšeli chválu na masáž prostaty? V kvalitních erotických masážních salonech nic z toho není problém. Nemusíte se bát a být vybíraví. Je to přece vaše chvíle maximálního potěšení!

pexels-photo-230986

Erotická masáž až k vám domů

Za nejlepší erotickou masáží ale nemusíte jezdit nikam daleko. Ty nejlepší podniky provozují i flexibilní eskortní služby. Takže pokud si potřebujete napoprvé dodat odvahu, klidně pozvěte krásnou slečnu k sobě domů nebo třeba na pokoj do hotelu. Je to lepší varianta, než o totéž poprosit partnerku (čtěte např. ZDE).

Plnohodnotné sexuální uspokojení bez sexu

Ale pozor, nepleťte si erotické masérky s ženami lehkých mravů. Jsou to odbornice na slovo vzaté, které dokáží uspokojit vaše touhy i bez pohlavního styku. Nabídkou k sexu je můžete dokonce urazit do té míry, že se bez omluvy zvednou a odejdou. Tak pozor na to!

pexels-photo-209941

Diskrétnost je zaručena

Ani v případě využití služeb přímo v některém ze salónů se o své soukromí bát nemusíte. Jednotlivé pokoje jsou přísně odděleny a zákazníci se při dobrém načasování nepotkají ani na recepci. Samotné podniky pak svým vzhledem nijak nevybočují z okolní zástavby. Naopak, ty nejlepší salóny najdete přímo v historickém centru Prahy jen pár kroků od rušného Václavského náměstí a dalších památek, a přesto nebudou ani pavlačové drbny vědět, kam jdete a proč. Nebojte se dát prostor svým touhám a uspokojit je na maximum.

Bude to vaše sladké tajemství – na to se můžete spolehnout.

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!