Vyberte možnost Stránka

Zpátky do práce? Čtěte, jak vydělávat více peněz a být už vždycky v klidu!

Zpátky do práce? Čtěte, jak vydělávat více peněz a být už vždycky v klidu!
Rate this post
!AdSense – before contentKdo z nás by nechtěl vydělávat více peněz. Říkáte si, že jste na svém maximu? Pak vás našich 5 bodů ujistí v tom, že rozhodně nejste! Čtěte, jak vydělávat víc a víc a víc…

Dá se říct, že stačí trocha té snahy, píle a dobrá práce se zajímavým finančním ohodnocením se vždycky najde. Jen se v tom většina z nás hodně plácá.

Pojďme si říci, co a jak, aby to vydělávání šlo pěkně od ruky

Proto, abyste mohli vydělávat více peněz a zároveň měli i dostatek volného času pro sebe, rodinu, koníčky, je třeba pochopit zákonitosti pracovního prostředí.

Sepsali jsme 5 bodů, které jsou nejdůležitější pro získávání dobře placené práce. Pokud k nim přistoupíte z té správné strany, dokážete získat lepší zaměstnání s výrazně vyšším platem.

Obsah článku

Znáte svou hodnotu? Špatné je se podceňovat i přeceňovat

Pokud se má vaše práce stát z hlediska peněz smysluplnou, je třeba přijmout fakt, že máte vysokou hodnotu. Nenabádáme vás k přeceňování sebe sama. problém je v tom, že většina českých mužů se spokojí s mizernou prací a mizerným ohodnocením. Máte přece na víc! Prodejte to nejlepší ze sebe a nechte si za to řádně zaplatit. Už na pohovoru dáváte jasně najevo, jak o sobě smýšlíte, když “žádáte“ o práci.

“Zkuste se postavit do pozice, že VY si vybíráte zaměstnavatele.“

Více, co vlastně chcete? Vydělávat více peněz, přece! Jistě, ale co dál…

Většina z nás neví, co chce. Tím, že svou práci definujete jako vydělávat hodně peněz, se nikam nedostanete. To podstatné je vědět, co chcete dělat.

  • Kým chcete být?
  • Co má být náplní vašeho pracovního času?
  • Na jaké pozici se v práci vidíte?
  • Co tato pozice obnáší?

pexels-photo-247917

Bez odpovědí na tyto otázky se ve svém cíli vydělávat více peněz dál nepohnete. 

Rozepište se výjimečně o svém životě

Abyste měli šanci předvést své kvality, chce to umět být sexy. Ale ne v tom drahém a skvěle padnoucím obleku, myslíme tím sexy na papíře. Být sexy ve svém životopise. Buďte výjimečný, buďte odlišní, jedině tak si vás personalista všimne a během těch 10 vteřin, co vám a vašemu životopisu věnuje, zjistí vše, co potřebuje vědět.

Věděli jste, že: 90% životopisů končí v koši? Ne, že by bylo 90% uchazečů o práci špatných, jen jejich životopisy zapadnout do průměrné šedi.

“Životopis je vstupní branou na pohovor.“

Umění projevit se na pracovním pohovoru

Opět začneme u většiny. Většiny mužů je na pohovoru nervózní. Příprava na pohovor je jedna věc, ale mnohem větší váhu má to, jak se projevujete, než to co umíte. Je vám k ničemu, že máte perfektní znalosti, když je nedokážete prodat. Základní znalosti postačí, když je perfektně prodáte.

pexels-photo-437645

Mějte na paměti, že na pohovorech (hlavně v prvních kolech) hraje roli váš projev a osobní sympatie. 

Chtít je více než umět

Iniciativní člověk má pro personalistu mnohem větší hodnotu než vysoce vzdělaný člověk, které je mu všechno jedno. Tím, že chcete ukazujete, že rádi uděláte něco navíc. A tento přístup se u nejednoho zaměstnavatele cení.

Čtěte také: Online vydělávání aneb Jak vydělat peníze přes internet?

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.