Vyberte možnost Stránka

Jak se stát mistrem svádění

Jak se stát mistrem svádění
Rate this post

Chtěli byste být naprosto neodolatelní, sexy a skvělí v posteli? Staňte se mistrem svádění, poradíme vám, jak na to. Zkuste se zaměřit nejen na psychickou, ale i na fyzickou stránku svého protějšku a vneste do intimního života nápad, novou energii a popusťte uzdu své fantazii.

Obsah článku

Správné dýchání

Zažili jste už někdy bezkontaktní orgasmus? Ano, tento pojem opravdu existuje. Jedná se o vzrušení pomocí dechu, známé například z učení tantrického milování. Pokud se naučíte správně dýchat, můžete si užít intenzivnější zážitky a mnohé z nich dokonce vedou až k vyvrcholení. Hluboké dýchání vás překvapí podobně jako použití feromonů, které mají za účinek zvýšit vaše sebevědomí, podpořit vaši sexuální přitažlivost a svůdnost.

Erotické pomůcky

Nebojte se použít erotické pomůcky i v osobním milostném životě, kdy svému protějšku ukážete nové možnosti vzrušení. U žen je dobré zaměřit se na správný výběr vibrátoru, a to nejen podle vzhledu, barvy a velikosti, ale hlavně také podle erotogenních zón. Muži ocení nové zážitky při stimulaci prostaty, která není v běžných intimních chvílích tak běžná.

Uspokojení jako bonus

Nejen mistři svádění ví, že milostný akt nemusí vždy končit uspokojením a orgasmem. Mnohem důležitější jsou příjemné pocity, které provází celé milování. Velké množství žen má problém s dosažením orgasmu a i u mužů se můžou projevit poruchy erekce. V takovém případě je možné vyzkoušet orgasmické lubrikační gely nebo si užít jen vzájemnou blízkost a intimitu bez vyvrcholení.

Probuďte všechny smysly

Zapojte do svádění všechny smysly. Nechte svůj protějšek, ať si užije příjemný pohled na svádivé spodní prádlo. Použijte příjemnou vůni, masážní olejíček nebo oblíbený parfém. Nezapomeňte pustit příjemnou hudbu, případně vyzkoušet šeptání do ouška. Stejně tak můžete vyzkoušet hrátky s jídlem a zapojení kostek ledu, ovoce a čokolády do vzájemného poznávání.

Mějte sex-appeal

Podpořte svůj sex-appeal, ať už příjemným vzhledem, líbivou vůní nebo charismatem, které zaujme na první pohled. Nebojte se vyznání, kdy druhému přímo řeknete, že se vám líbí a že byste si s ním dovedli představit i něco víc. Jděte na to však pomalu a počkejte na reakci. Zkuste zapůsobit co nejlépe, a to už při prvním dojmu. V otázce svádění druhý skvělý dojem už jen tak jednoduše neuděláte. Jiskra by měla vzplát ihned.

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!