Vyberte možnost Stránka

Pořizujete si šatní skříň? Nezapomeňte na tyto 3 důležité věci

Rate this post

Kvalitní nábytek je základem každého interiéru. Asi nejvíce toto tvrzení platí o skříních. Jejich pořízení většina z nás považuje za samozřejmost, nicméně při množství modelů nacházejících se na trhu to tak není.

Hned na počátku byste si měli rozmyslet, zdali by se vám hodila spíše vestavěná varianta, anebo naopak prostorová standardní skříň. Jedná se o věc vkusu i financí. Vestavby na míru jsou poněkud nákladnější.

My se zaměříme v následujících řádcích na 3 základní aspekty, jež byste měli brát v potaz při volbě klasické prostorové skříně, aby vás nákup potěšil a samotná skříň sloužila co možná nejdelší dobu.

Nepodceňte materiál

Nesmírně důležitý je materiál, z něhož je vyrobena konstrukce skříně. V minulosti se jednalo skoro vždy o masivní dřevo. Dnes je situace poněkud odlišná a bez problémů i obav si můžete pořídit skříň, jejíž korpus je vyrobený z lamina. Vydrží také prakticky všechno. Navíc je celá skříň lehčí, takže v případě stěhování nebude nutné vynakládat tolik síly a shánět spousty lidí.

Vnitřní uspořádání musí být variabilní

Jestliže jsou u šatní skříně pevné police, není to optimální. Kombinujte jak pevné, tak i variabilně umístěné poličky. Získáte možnost vytvářet si vlastní interiérové uspořádání skříně dle vašich potřeb. Především v dětském pokoji takovéto modely stoprocentně oceníte. Police se dávají pouze jednoduše na kolíky a vyměníte je během několika málo vteřin. Nezapomínejte ani na koše určené pro efektivní uskladnění spodního prádla. Důležitou roli hraje i šatní tyč pro zavěšení specifických oděvů.

Nebojte se kontrastu

Stačí vám obyčejná bílá šatní skříň? Možná ano, nicméně určitě se podívejte na Dona-shop.cz i na ostatní variace. Ty vypadají také moc hezky a vytvoření kontrastu tmavé skříně se zrcadlem a bílých či světle barevných stěn je působivé.

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

Mužskýstyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!
Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.