Vyberte možnost Stránka

Chcete si pořídit auto? Vložte důvěru do značky s českými kořeny Škoda Auto

Rate this post

V současné době je trh s osobními vozidly rozmanitý, a tak vybrat si z nepřeberného množství modelů není zrovna nejlehčí úkol. Zatímco někdo prahne po luxusním automobilu, někdo se zase ohlíží na praktickou stránku a velikost úložného prostoru.

Pravděpodobně nám dáte za pravdu, když řekneme, že po českých silnicích se prohání především vozidla značky s českými kořeny Škoda Auto.

Automobilová společnost nabízí spoustu zajímavých modelů, z nichž si vyberou jak samostatné páry, tak i rodiny s dvěma dětmi. Podívejte se na skladové vozy Škoda, které vás nezklamou ani po designové, ani funkční stránce.

Škoda Kodiaq

V první řadě se podíváme na SUV, které kombinuje moderní technologie s inovativními systémy. Po usednutí za volant si vás podmaní interiér propracovaný do detailů. Samozřejmostí jsou pokročilé asistenční systémy, s nimiž se nebudete bát zaparkovat mezi dvě auta. Dokonce vozidlo ohlídá, zda se nenachází jiný automobil v mrtvém úhlu. Pokud nechcete investovat do úplně nového modelu, můžete se podívat na Škoda roční vozy, které jsou cenově přijatelnější. Ovšem jsou mírně ojeté, tudíž jsou staré do 18 měsíců a mají najeto do 30 tisíc kilometrů.

Škoda Superb

Elegantním provedením si vás podmaní Škoda Superb, se kterou se budete na silnicích vyjímat. Designéři kladli při návrhu vozidla důraz na luxus, kvalitu a detaily, což se perfektně povedlo. Stejně jako u Kodiaq, ani u Superb nechybí nejmodernější systémy zajišťující maximální pohodlí na cestách. Vůz je ideální volbou také pro rodiny s dětmi, nikoliv pouze pro manažery hledající reprezentující vozidlo. Vybrat si můžete ze dvou motorizací, a to TSI a TDI.

Abyste zajistili co nejdelší životnost svého čtyřkolého miláčka, doporučujeme navštěvovat autorizovaný servis Škoda garantující spolehlivost a kvalitu.

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.